| Delyaa a întrebat:

Aveti ceva idei pentruo poezie despre poluare? va rog mult...

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Vorbeste despre copii care arunca pe jos ambalaje, coji de seminte, mucuri de tigara, care arunca caietele in strada cand absolva clasa a 8-a sau a 12-a, despre cei care polueaza sonor, ascultand la refuz muzica, sau adreseaza tot felul de injurii, despre cei care arunca gunoiul langa tomberoane, etc

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu stii ca oamenii "arunca" per total 20 de bilioane de dioxid de carbon in atmosfera?! sau era o chestie cu poluarea apelor cu delfinibig grin.: fii om cu mine ca sa nu fiu delfin cu tinelove struckhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sy you caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si euuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poluarea este mare
Urata foarete tare
Dar ori unde in lumea asta
Vei pleca vei gasi poluarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am nevoie

| AsianDramaAddicted a răspuns:

Auzi de la ce skl esti delia?