| mihaytza4123 a întrebat:

Sallut TPU! Am si eu o problema...nustiu daca unei fete ii place de mine cum ar trebui sa-mi dau seama care ar f semnele cele mai importante si se face ca fratele ei este prietenul meu ar fi o problema sau m-ar considera ca pe un frate pentru dansa?

2 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Doamne, nu mai are voie omu' să zică nimic că... gata te place.
Păi dacă te interesează ceva, întreab-o!

| justsummer a răspuns:

Depinde cum te-ai purtat tu cu ea pana acum daca ai fost genul badaran pana cand ea a inceput sa arate ca o femeie e posibil sa te considere prietenul enervant al fratelui ei si daca te place ar trebui sa simti asta acolo undeva in sufletul tau cand se uita la tine sau cand iti spune buna.