| Ioan_Dinus_1997 a întrebat:

Sallut TPU, o sa trec direct la subiect... mie ami place de o fata iar de cand i-am spus asta ma evita si nu mai vrea sa vb. am vorbit apoi cu prietenele ei si mi-au zis ca si ea ma place dar ii este teama sa fie cu mine. oare m-au mintit? sau este adevarat.va roooooogggg ajutati-ma. P.S cum s-o fac sa ma cunoasca mai bine? sa accepte sa fie cu mine?

2 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Spune-i ca poate avea incredere in tine.sigur a fost dezamagita in trecut

| HighDM a răspuns:

Incearca sa o faci sa inteleaga... spune-i complimente etc...