| anonim_4396 a întrebat:

Sallut. Vreau sa stiu daca o fata se da la tine si totusi nu vrea sa fie cu tine... Ce inseamna ca nu mai stiu ce sa cred...

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

E nehotarata. Sau sunt mai multi tipi care vor sa fie cu ea, ea ii place toti cat de cat si in felul acesta se da la voi, va da la toti atentie ca sa stie de unde sa aleaga...ca sa faca alegerea cea mai buna. Sau nu vrea nimic de la tine dar crede ca si tu o placi si vrea sa te innebuneasca si mai mult (cel putin crede ca ii reuseste). In felul acesta se simte si ea dorita, are mai multa incredere in ea, in farmecele sale.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Se joaca de-a dragostea,se convinge singura ca place celorlalti,pe tine te tine in sah,te-a inscris in "haremul" ei si nu are de gand sa-ti dea drumul.
Nu este deloc frumos ceea ce face ea,seamana sperante mincinoase si se hraneste cu suflete care-i cad in plasa.
Trateaz-o cu indiferenta,de cum va intelege ca vrei sa "dezertezi",posibil sa cada in propria ei plasa,adica sa-si inteteasca atentiile catre tine si chiar sa se trezeasca cum ca nu mai poate fara tine.
Dar, nu are un caracter bun, ai grija.

| Honeybunny a răspuns:

Vrea sa ajungi sa o placi ca sa se simta admirata

| w0rkSpace a răspuns:

Ms chiar ai dreptate cu asta. Fundita

| Skylar a răspuns:

Are chef de "harjoana", e jucausa smug

| blondyxu a răspuns:

Cai plac provocarile ...ca ai place sa tina toti baietii la degetu mic.sau pur si simple e vb de o aventura