| razvanelul882 a întrebat:

Sallut as vrea sa imi iau un stick pentru internet pentru laptop sau calculator si nu stiu care are viteza mai buna, dar vreau sa il iau fara abonament.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internetul pe stick nu merge prea bine. Cel putin asa e aici dar cred ca si in Romania e la fel.

| ICEbalI a răspuns:

Costa mult mai putin abonamentulhappy
modemurile alea de internet cu credit
o luna-doua...costa peste 50 euro. si pe urma trebuie incarcat la un anumit interval de timp.
+ ca... daca locuiest intr o zona rurala ai mari sanse sa nu ai semnal.
netul prin modem e varza*.
bafta multa.