| anonim_4396 a întrebat:

Sallz! Intrebare pentru baieti: Ce ar trebui si ce nu ar trebui sa faca o fata intr-o relatie ca sa fiti fericiti?

5 răspunsuri:
| Iwan a răspuns:

Pai nu ar trebui sa minta, sa fie falsa, sa se creada mai superioara fata de partener. Deci daca o fata il respecta, nici baiatul nu ar trebui sa isi bata joc de dansa.Gen: ' Vai daca nu ma minte eu pot sa o mint nu va sti Bla Bla Bla chatterbox..Asta este primul pas de cearta intr-o relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atata timp cat o sa existe intelegere, respect si o sa discutatiorice problema aparuta pentru a gasi o rezolvare, orice relatie o sa dureze si o sa existe si fericire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu insele. Atat.
Aa, si sa nu fie prefacuta.

| jijitzu23 a răspuns:

Baieti desi nu vor sa recunoasca vor o fata buna care sa fie rea doar pentru ei vorbesc despre chesti mici daca nu esti rea din fire nu trebuie sa iti schimbi prea mult comportamentu doar cum am zis chesti mici gen cand incepe sa vorbeasca tampeni surprindel cu un sarut si cand va sarutati mai si muscal asa usor de buza devil

| Kcatalin_basea_1991 a răspuns:

Asculti codu penal? ar trebuii..stiu baietii aia cate ceva
laughing