| celebrulanonimz a întrebat:

Salut, 45 minute de masturbare sunt echivalente a cate minute de sex?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Dacă mana stânga e echivalenta cu pussy atunci no comment

| RAY a răspuns:

Sunt doua lucruri diferite care nu au legatura ca doar nu ai facut sex cu tine insati, daca ai facut ok atunci sunt 45 de minte de sex cu tine insati, sexul inseamna penetrare vaginala, sexul oral, sexul anal, preludiul, masturbarea este o forma de descarcare a dorintei sexuale atat nu o forma de sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de viteza masturbarii si frecventa/numarul de miscari de frecare efectuate intr-un minut. Dupa ce imparti, inmultesti si scazi (corect fara sa trisezi) vei obtine rezultatul precis/exact. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 mii de ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

45 de secunde, clar.