| Freadom71 a întrebat:

Salut! Acum 2 saptamani am avut doua operatii. Circumcizie si frenoplasticie. Insa parca rana de dupa operatie nu imi trece. Penisul imi este usor umflat iar unde sunt atele de la circumcizie rana nu este prinsa bine. Am 17 ani si sunt foarte stesat. Chirurgul mi-a spus ca totul o sa treaca in 2 saptamani, dar nu e asa. In spatele capului, sub el e ceva umflat, iar la atingere ustura... Ceva pareri? Tin cont ca aplic xeroform cu bint de 3 ori pe zi.

Răspuns Câştigător
| Dintrebare a răspuns:

O sa dureze mai mult de 2 saptamani pana te vindeci. Nu vreau sa te sperii, dar probabil va dura cateva luni bune. Oricum, daca ai nelamuriri sau crezi ca ceva nu e in regula, neaparat sa mergi la medicul care te-a operat.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi de urgenta sa vezi acel chirurg, daca penisul este umflat si doare, fiindca-i posibil sa fie infectie si nu poti risca asta!
Du-te chiar azi, ca vine Pastele si vor urma multe zile libere si nu vrei sa evolueze infectia.

| Violleta2022 a răspuns:

PS > Corect este: Frenoplastie (nu frenoplasticie) happy

Sanatate maxima!

| DrDoofenshmirtz a răspuns:

Eu cunos pe cineva care a patit la fel si i-a cazut penisul

| DrDoofenshmirtz a răspuns:

Eu cunosc pe cineva care a patit la fel si i-a cazut penisul