| anonim_4396 a întrebat:

Acum o luna am intalnit o fata, de care a inceput sa imi placa, dar de fiecare data cand "incerc" sa vorbesc cu ea simt ca ma evita. De cateva zile ma simt retras cand ma intalnesc cu ea si cu prietenii ei, ca nu am ce sa vorbesc cu ea, mi-e frica ca o sa-i spun ceva ce nu o sa-i placa, si nu vom mai fi prieteni.

Nu stiu, incep sa ma prefac ca nu imi mai pasa chiar daca si in momentul acesta ma gandesc la ea. Ma simt singur, nu mai am chef de nimic, nici macar lucrurile care imi plac. Astept sa ma intalnesc iar cu ea, dar dupa ce se intampla asta incep sa ma retrag si tac din gura. Uneori ma gandesc sa o intreb daca vrea sa iasa la un suc, dar mi-e frica de refuz.

A mai trecut cineva de aici prin asta? As fi bucuros sa ascult ce ati facut si daca ati reusit sa fiti cu acea persoana.

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu o invita.E clar ca dai un aer de nesiguranta, plictiseala si monotonie. Fetele nu vor asta. Las-o sa fie cu un baiat spontan care are capul sus si tupeu. Schimba-ti stilul de viata pentru ca daca incerci sa seduci in momentul asta... probabil te vei ivi de multe refuzuri. Nu te judec personal, judec ce am vazut scris.

1 răspuns:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate esti prea moale, impunete mai mult, fi mai tupeist, invit-o in club cumparai de baut va giuggiuliti si pe urma faceti sex