| BazikR1 a întrebat:

Acum va cer parerea.
Voua vi s-a intamplat sa va placa de o fata si ei de tine dar sa nu vedeti niciodata impreuna?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum mai frate uite ca pot si eu sa gasesc o opinie. De cand ma stiu, imi place de o colega de clasa de a mea!
Insa ea se intilneste deja de 4 ani. Anu' trecut ei se certasera rau si aproape ca eram impreuna, da' nu a fost sa fie si iar s-au impacat. Din simplul fapt ca o vad in fiecare zi la scoala si la cercuri ma indragostesc mai tare si mai tare. Ea i-a sous unei prietene ca tine la mine doar ca la un prieten si nimic mai mult. Daca vrei sa intelegi ceva, uite pe blogul meu : aalivee.blogspot.com si citeste. E aproape tot despre ea. Poate ca veo intelege cat de tare o iubesc din simplele ganduri scrise si nu stiu cum imi voi vedea viata mai departe. ( aalivee.blogspot.com ) Fa conclizii singur ca si eu s posibil in starea ta!

| cipri1999 a răspuns:

Atunci cand si fetei respective ii place de tine eu zic ca ii foarte foarte usor happy

| DaianaSweeT a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa ma plac cu un baiat dar niciodata sa nu ne vedem impreuna. Sau sa nu vedem un viitor daca eram intr-o relatie, adica ne desparteam dupa putin timp

| MickeyMouseLove a răspuns:

Da... Ancercati sa va intalniti adica sa aveti prietei comuni.