| Live.Laugh.Love a întrebat:

voua vi s-a intamplat vreodata sa vedeti o fantoma [ sa vi se para ca ati vazut una ]? sau vi s-a intamplat ceva paranormal? laughing daca da, ce? astept raspunsuri serioase. funda

Răspuns Câştigător
| adry_4721 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat o data cand am venit acasa si sa pornit aparatul de facut cafea singur iar cand am inchis pc le a ramas deschis inca 15 minute. Iar dupa eu am iesit din casa si am asteptat sa vina parinti acasa sa vot ce ce intampla. funda? pupkiss

7 răspunsuri:
| gzbtch a răspuns:

Mi s-a intamplat odata sa vad o umbra la tara si niste zgomote ciudate de fierastrau si tipete... dar era bunicu care taia lemne si tipetele se auzeau de pe sosea de la copii.

| Elle2117 a răspuns:

Eu m-am speriat intr-o noapte cand geamul era inchis si s-au miscat perdelele.Sau intr-o dimineata cand ma spalam pe dinti ma gandeam "ar fi culmea sa raman fara apa calda"; in secunda doi nu mai curgea apa O. o.

Sincer exista 2 posibilitati: ori sunt paranormala ori este din cauza stresului si al oboselii tongue

| D33a98 a răspuns:

Da mi s-a intamplat de foarte multe ori. Chiar daca voi credeti ca nu exista va inselati. Exista cu adevarat exista. Deci stiu ca nu ma credeti, dar daca si Apple Fruit crede in ele si a vazut, nu sunt nebuna. Sau nu imi imaginez.

Deci Apple Fruit am vazut ceva mai alb, si stiu ce era o fantoma.

XoxoAndreeaXoxo

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru D33a98):

Ce limbaj mai ai...

| ZuuZaaA a răspuns:

Mie una nu mi s-a intamplat asa ceva.incalaughing(mai am timp sa mi se intamplelaughing ). dar au fost destule povesti pe la mine pe la tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alisea: mie mi s-a intamplat de vreo cateva ori sa simt noaptea, in timp ce stateam in pat, prezenta unui diavol si auzeam o voce urata pe care n-o intelegeam.De vreo cateva ori am crezut ca toate astea sunt adevarate, dar mi-am dat seama ca era din cauza stresului si oboselii(de multe ori mi se intampla in sesiune, cand aveam foarte mult de invatat). Mi-am dat seama de asta, pentru ca imediat dupa ce miscam mana sau piciorul sau orice parte a corpului, totul disparea, imi reveneam. Din fericire nu am vazut asta, doar am simtit, dar pot spune ca am intrezarit o oarecare forma intunecata.Tot ce trebuie sa faci e sa nu te sperii, pentru ca astfel de lucruri, fie ele si fantome-daca exista-nu iti pot face nici eu rau. Sperietura e singura care iti face rau.big grin

| Vero1996 a răspuns:

Poi in a 7 a acum trec a 8 a eram la etaju unu sh mi s-a parut ca am vazut pe cineva care mergea in aerrolling on the floor