| Google999 a întrebat:

Salut,adm o problema.este normal ca penisul meu sa masoare 9cm(erectie)? am 15 ani.

5 răspunsuri:
| grab a răspuns:

E asa si asa.
daca nu iti creste pana peste 12 in urmatorii 2 ani consulta un specialist.

Sanatate!

| TizZu15 a răspuns:

Pentru varsta ta esti cam mic.

| ALEX2402 a răspuns:

Media romaniei e de 10 centimetrii. pana mai cresti iti va mai creste. ai putina rabdare

| Antoonel a răspuns:

Ce problema grava laughing. Da este normal!

| BadBEver a răspuns:

Ba frate mie nu mi se pare normal, 9 cm este destul de mic, eu il am de 10cm cind nu-i in erectie si am 19, la 15 penisul meu in erectie era de 16, deci nu cred cai normal, consultate cu cineva!