| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca la 16 ani penisul meu sa masoare 11 cm in erectie? Exista sanse sa mai creasca?

Răspuns Câştigător
| Alexandru0007 a răspuns:

Mai creste 1 cm -2 cm max
specializeaza-te pe sex oral happy
succes

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum baietii cresc pana pe la 20 de ani, cel mai probabil va mai creste 1-2 cm si penisul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar daca raspunsul meu te va intrista trebuie sa cunosti adevarul stiintific si medical conform carora in urma studiilor intreprinse si a constatarilor obtinute dezvoltarea penisului se definitiveaza in jurul varstei de 16 ani. In extrem de putine cazuri "fericite" si in mod cu totul exceptional dezvoltarea penisului continua si dupa aceasta varsta dar si in acest caz sporul in lungime nu depaseste 1 maxim 2 cm. Vei fi nevoit sa inveti pentru a compensa aceasta deficienta sa te folosesti de alte componente anatomice cum ar fi degetele, limba, buzele, etc. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, exista.

| Betty12345678 a răspuns:

E normal si da, e posibil sa mai creasca.

| Leon_Kennedy_1999 a răspuns:

Eu am 14 si il am de 17