| Mirranda a întrebat:

Ajutati-ma va rog cine poate, de dorit sa raspunda si baietii. Iata istoria mea). Am 16 ani. Saptamina trecuta un baiat din clasa, mi-a propus sa ma intilnesc cu el, si am iesit odata. Era totul bine, cind ne vedeam, ne salutam, ne cuprindeam...(am iesit doar odata cu el). Intr-o zi m-a invitat sa merg cu el la un prieten de al lui pe noapte(el tot avea prietena), dar am refuzat. A doua zi cind trebuia sa se duca m-a invitat sa ies cu el. Cu o ora inainte de a iesi ma suna si imi spune ca nu reuseste, eu i-am spus aceiasi. In ziua urmatoare(duminica) m-a intrebat daca ies cu el afara si i-am spus ca sunt cam ocupata, el mi-a raspuns :"ok, lasam pe miine", eu i-am spus ca pot iesi pe vreo jumatate de ora doar, ca trebuie sa ma intilnesc si cu niste prietene si apoi conversatia nu a mai continuat, el nu mi-a raspuns. Iata deja doua zile, si el nici nu ma saluta si se preface ca nu a fost nimic. S-a suparat pe ceva sau care-i cauza?

P.S. cind am iesit a vrut sa ma sarute si i-am spus nu, dar am vorbit pe tema asta chiar in acea seara si am inteles ca totul e normal.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu s-a suparat, dar daca tu nu ai stat la pupat, ce rost mai are sa te caute? Faptul ca el nu te mai saluta, nu inseamna decat ca este un marlan.

| Darkmagic a răspuns:

laughing
Scoateti-l din minte, ca dupa ce ca e prost, mai vrea si sex cu tine.
Unde e vorba de dragoste, NIMENI nu se supara pe partener pentru ca nu a putut sau nu a vrut sa iasa afara, sa se intalneasca, sa mearga undeva, etc.
Daca aveati o relatie de dragoste la distanta si va vedeati de doua ori pe luna, CE ar mai fi facut tembelul ala mic, daca el s-a "suparat" ca nu v-ati intalnit de trei ori in...trei zile? laughing
Ignora-l si gata. Decat sex cu prosti, mai bine lipsa. happy

P.S. Felicitari, happy ca nu te-ai sarutat cu el. Nu merita.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Asta nu vrea prietenie, nici un baiat care doreste sa se imprieteneasca cu o fata nu o invita noaptea la altul acasa sau o saruta din prima zi