| Francesca1997 a întrebat:

sunt fata, 18 ani,de curand am cunoscut un baiat intr-un club,am dansat cu el dar il ignoram fiind ca nu-mi facea placere,a doua zi am primit invitatie pe Fb de la el,am comunicat cu el si dupa prima saptamana am iesit la o plimbare,ne purtam ca doi indragostiti, era dragut cu mine, mi-a placut de el.A doua saptamana m-a invitat la el sa vizionam un film(l-am refuzat)peste o saptamana am iesit iar si m-a intrebat daca am facut ceva cu baietii, am raspuns ca nu si nu a mai spus nimic..saptamana aceasta m-a invitat la el acasa fiindca face gratar cu prietenii si nu sunt decisa daca sa plec sau nu.Azi un amic de-al lui mi-a spus ca el profita de fete, ca se culca cu ele si dupa le lasa.Nu stiu ce sa fac cum sa fac... dati-mi va rog un sfat!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Faci exact ceea ce simți tu că e bine. Instinctul ne înșală destul de rar.

| R0R0 a răspuns:

Daca tu vrei sa mergi, du-te.
Si baietii care fac ce ai zis tu se pot indragosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa-l faci sa se indragosteasca de tine, findca e clar ca el se ocupa cu seductiile, daca te culci cu el inainte sa fie indragostit, s-ar putea sa te lase! Asta e doar un sfat, fa ceea ce crezi tu ca e mai bine!