| BomBonela a întrebat:

Salut am 1.68 si 56kg si as vrea sa slabesc mai repede, cu ce metode ma puteti ajuta, Funda si Vot

3 răspunsuri:
| StillMissYou a răspuns:

Salut dupa cum e socot din inaltimea si kg tale esti foarte normala chiar nu inteleg de ce vrei sa slabesti ei bine de slabit repede pot sa slabesti numa problema e ca nu slabesti sanatos si daca vei slabi repede apoi repede si ai sa ai kg in plu mai bine ocupate cu sportu si maninca sanatos si asta te va ajuta fauo citeva luni si vezi daca intr-adevar vrei sa slabesti fara sa faci sport apoi maninca doar 1000 de kcal pe zi :-) bafta!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta apa dietetica... obligatoriu sa nu fie plata sau minerala. si nu o bea dupa 18:00