| Bercea2k17 a întrebat:

Salut am 11 ani si ma masturbez timp de 4-5 ore pe zi si ma opresc cand incepe sa ma gadile penisul foarte tare si simt ca vrea sa sara cv din el( este sperma? iar inaltimea penisului e de 11 cm si 3 cm latime ) iar dupa ce ma opresc il frec putin il dau pe spate in fata pe laterale... il invart etc. iar apoi ma doare foarte putin in zona de jos.
As vrea sa stiu daca am ceva probleme si daca o sa ma sfecteze pe viito?
Rog seriozitate!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai cam prea mult timp liber... În principiu, nu ai ce să pățești, dar ar fi timpul să mai reduci durata. Mai fă și alte lucruri plăcute, nu doar labă toată ziua!

| aXy99 a răspuns:

4-5 ore?
Da, probabil este sperma.
Nu cred ca te va afecta, desi ai putea s-o lasi mai moale.

PS: Ai omis precizarea lungimii. Aia cat e? Inaltime de 11 n-am mai pomenit.

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Dă-i frățică la labă că-i dai bine, nu ai nicio problemă.

| GrigoreTiberiu a răspuns:

Cred ca trebuie sa mananci mai mult pateu, poti incerca sa l ungi cand te doare cu pateu