| MariusApostol3213 a întrebat:

Cand ma masturbez si sunt foarte excitat nu stiu cum sa zic:Imi "bate" penisul, si dupa daca incerc sa il mai frec ma doare foarte tare. Oare ce am? Fara jigniri va rog.

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ti bate lanțul

| MiyakoSaki a răspuns:

Faci exces, mai incetwinking

| epurasu a răspuns:

Cati ani ai? dar ejaculezi? sau ti se,, bate,, fara a ejacula---daca este asa inseamna ca esti inca prea tanar --nu ai nimic timpul rezolva problema.

| mihai69 a răspuns:

E posibil ca ceea ce descrii tu aici să fie simptomele unui orgasm „sec" (fără ejaculare - probabil ești încă prea tânăr ca să elimini ceva, dar va veni curând și ziua aia!); evident, orice penis după orgasm devine deosebit de sensibil la atingere. Trebuie să ai puțină răbdare, să treacă senzația și poți apoi repeta experiența.

| vocea a răspuns:

Incearca sa faci o baie buna si stai o perioada fara a te masturba s-ar putea sa fie o iritatie sau o raceala, in orice caz trebuie sa iti treaca daca nu trebuie sa te consulte un doctor succes

| HueyFreeman a răspuns:

Este fluxul de sange.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citi ani ai? Si de citi ani te masturbezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori ești prea mic, ori las-o mai moale. Și mai lasă glandul ăla în pace laughing.

| RaDuk a răspuns:

Este de la masturbarea excesiva, las-o mai moale

| MariusApostol3213 explică (pentru RaDuk):

Nu m-am mai masturbat de o luna

| milbeicuplacere a răspuns:

Vand bovine