| Ionel201011 a întrebat:

Salut, am 13 ani aproape 14 si am penisul 3-4 cm fleasca si 7-8-9 cm in erectie si cand ii scualata nu o pot beli, e vreo problema?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca aveai 17 ani, aproape 18, ar fi fost o problema!
La 13 ani,e normal!
Si mai stai si calm,pe coada ta, ce mama supararii, altceva mai bun n-ai de facut decat sa-ti belesti diverse chestii din tine?

8 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

O sa iti creasca dupa 15-16 ani

| Papusik a răspuns:

Asteapta si o sa-ti cresca.
Tu nu te-ai nascut de 1.75 m. Ai crescut in timp.
Asa si el :p.

| bebin a răspuns:

Pai la partea cu belitu e o problema. daca te duci la doctor, ti-o beleste el, asa ca mai bine mai exerseaza. La marime... oricum nu ai ce sa ii faci ( o sa fii bucuria virginelor happy )

| 20CMrecords_3284 a răspuns:

Da...chiar e o problema, daca vrei sa iti creasca penisul, mananaca un penis si incearca sa il pisi...

| BbyMic a răspuns:

Depinde.de la ce gradina zoologica teau scos?big grinnu de alta da poate e din cauza parului maimutele au cam mult big grinlaughing

| Ionel201011 explică:

Un raspuns va rog

| Ionel201011 explică:

Numai cand e fleasca o pot beli e ceva normal? sau trebuie sa merg la medic? si marimea e buna?

| Toxic_6536 a răspuns:

1. E mic! prea mic! foarte mic! laughing
2. Ai o problema. happy