| Dani22810283 a întrebat:

Salut! Am 13 ani jumate si inca nu mi-a iesit capul din penis. E normal sau va iesi singur mai tarziu?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ia-l pe taticu si mergi la un medic UROLOG sa iti faca o consultatie si sa iti dea tratament sau propuna o mica interventie chirurgicala, fiindca ce ai tu se cheama FIMOZA si de iesit singur cucul nu poate sa iasa, pana ce medicul nu face loc.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar minte in cap ai? Ti a iesit mintea?

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca intrebarea ta trebuie pusa la categoria "sanatate" nu sex si dragoste, fiindca nu are nimic de aface cu sexul sau dragostea, fiind vorba de un penis cu deformitati, care necesita o interventie chirurgicala.

| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic.

| Emilian65 a răspuns:

Pana la 13 ani ai tai, trebuia sa decalotezi(belesti) capul penisului tau odata pe zi sau la cateva zile. In acest fel faceai ca pielea ce acopera capul penisului sa fie mai elastica. Apoi zilnic sa speli capul penisului si pielea ce-l acopera cu apa calda si sapun si sa ungi partea spalata cu o alifie hidratanta(de galbenele, bepanten, nidoflor...).Vei vedea ca apoi vei putea decalota cu usurinta penisul tau.

| andreidmbm a răspuns:

In primul rand sper ca e penisul tau, in al doilea rand, daca e al tau, te felicit pentru elasticitatea pe care o ai. Ai putea cu brio sa castigi toate concursurile de contorsionism, poate chisr sa ajungi in cartea recordurilor.

Intrebarea mea e cum ai reusit sa iti bagi capul in penis?!

| MariannN20 a răspuns:

Cel mai probabil ai fimoza

| ValiBrateDePiatra a răspuns:

Tragel cu clestele!