| fructtt a întrebat:

Salut, am 13 ani si ma masturbez de vreo 2 ani, azi m-am masturbat cu un prezervativ iar acum am erectie permanenta! Este normal?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai precizat pe care cap ti-ai montat prezervativul, adica daca l-ai tras pe capul de sus si ti-ai masturbat capul de jos? Doar asa s-ar explica erectia remanenta-permanenta. laughing Fiindca folosirea prezervativului doar cu scopul de a te masturba ar fi cu totul lipsita de sens, ilogica, irationala si cu totul hilara sa-ti montezi asa ceva pe capul....de jos. rolling on the floor Sanatate si succes in continuare!

| doctorandus a răspuns:

Daca vei continua sa ai erectie fara intrerupere, mergi la medic.

| kar1GaNNN a răspuns:

Cum sa te masturbezi cu un prezervativ? Aoleo laughing. si da este normal daca tie iti place asta laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Practica "sportul'' mai rar focuseaza ti atentia spre alte activitati. Si n ai nevoie de un prezervativ pentru asta.

| ANONIMUL31 a răspuns:

Intrebarea este de unde ai cumparat tu prezervatiz la 13 ani?

| Daniel_Teodor_1998 a răspuns:

Nu e normal? renunța la msturbare fa alt cv plimbate joaca fotbal joaca-te le pc dar nu o mai fa ca nu e bine! Si faza cu erectia o sa iți treaca daca nu te mai gandești