| ZE12 a întrebat:

Salut am 14 ani. 1.68 m 54 kg penisul meu este de 9 cm este bine astazi m-am masturbat si pe penis pentru a doua oara mi-a aparut ceva alb, este sperma!?
FUNDA ***

5 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Penis mic, foarte mic.
Cât despre ce ai scris la sfârşit, nu am înţeles prea bine, dar da, este spermă.

Răspuns utilizator avertizat
| fataciocolata a răspuns:

Este cam mic, la varsta taar trebui sa aiba aproximativ 13-14 cm. Darstai linistit, va creste el mai mare.

| ZE12 explică (pentru fataciocolata):

Nu cred sfatul medicului este ca "vaginul are 10 cm " si oricum la varsta mea nu am cum sa am 14 cm nu sunt cal...

| MuresanSebi1975 a răspuns:

Ba sa stii ca este destul de micut...Eu am 15 ani si masoara 16.5 cm, iar la 14 ani, l-am avut de 15 cm... Sperma apare pe al 12-13 ani.La inceput iese foarte putin si rar!