| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani... daca sunt virgin pot lasa pe cineva insarcinata dar daca ea nu mai este virgina? Nu doresc sa imi incep viata sexuala de la varsta asta dar vreau sa stiu de curiozitate

Răspuns Câştigător
| alonet a răspuns:

Este o carte:tot ce sti si ai vrea sa stii despre sex si ti-a fost frica sa intrebi nu stiu editura dar exista o asemenea carte, ca idee daca fata e la ovulatie la ani tai garantat o lasi gravida, totusi tin sa aduc cuvinte de apreciere pentru intrebarea ta,
dai semne de copil responsabil si inteligent, asa ca tine minte un baiat responsabil totdeauna va fi apreciat, nu de alta dar e flare rara, precum si virginitatea

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, dacă ai contact sexual cu ea, chiar și unul superficial.
Folosește prezervativul!
Pa, pa.

| Sonny a răspuns:

La varsta de 14 deja esti apt din punct de vedere, fiziologic, sa lasi o fata gravida si daca ar fi si daca nu, virgina.

| alone a răspuns:

Da poti sa lasi o fata insarcinata chiar de esti virginhappy

| ProjectJackpot a răspuns:

Ce conteaza daca sunteti virgini sau nu?raised eyebrows

| SteauaNordului a răspuns:

Daca ejaculezi in ea si spermatozoizii tai fecundeaza, fata va ramane insarcinata. nu conteaza daca e virgina sau nu sau daca la tine e prima data sau nu. procesul de concepere e acelasi.
numai bine

| Delete a răspuns:

Da poti sa lasi pe cineva insarcinata chiar daca esti virgin sau nu si daca ea e virgina sau nu dar mai trebuie sa ai si sperma, daca nai inca sperma poti **** linistit whistling

| annna a răspuns:

Da potiwinking

| GoguSteriade a răspuns:

Sarcina poate aprea oricand, oriunde si oricui, dar sansele sunt mici in general, chiar si cand se doreste asa ceva. Foloseste un prezervativ ca sa nu ai temeri.

| colin16 a răspuns:

Da normal ca poti lasa, pentru ca din moment ce este contact sexual si amandoi aveti varsta potrivita sa aveti ce trebuie o poti lasa insarcinta :big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

big grin intrebare de durak XD

| thunders a răspuns:

Atata timp cat poti ejacula si ea a avut prima menstruatie, daca eliberezi speram in ea este o posibilitate sa ramana insarcinata