| GaNgSty a întrebat:

Salut am 14 ani iar cand ma masturbez dupa aproximativ 5 minute apare acea senzatie de parca mi-as da drumul dar nu iese nimic si daca continui dupa vre`o 20 de minute iar apare acea senzatie doar ca atunci chiar imi dau drumu.
Este normal sau?
Doar pentru cultura mea generala big grin

Răspuns Câştigător
| ComatoseWine a răspuns:

Poate organele care produc sperma nu s-au maturizat suficientthinking

2 răspunsuri:
| Prefersanu a răspuns:

Depinde daca atunci la 5 minute simti si tu te tii sau incetezi normal ca iti trece senzatia si dupa aia continui si iti dai drumul mai tarziu. daca in schimb tu simti si continui si nu iese nimic nu cred ca e normal, o sa iti fie greu cand o sa faci sex ca acolo cand simti ca trebuie sa vina scoti afara si daca tu scoti degeaba si des nu stiu ce o sa zica partenera. oricum nu te panica si raspunde la intrebare atunci la 5 minute continui si nu iese nimic sau te opresti astepti sa treaca si abia dupa aia continui

| GaNgSty explică:

Senzatia e mult prea mare si cam ma opresc data viitoare o sa imi dau silinta poate poate dar e normal sa imi vina asa de repede senzatia? si apropo cand o sa fac dragoste cu o fata prima oara o sa ma ia imediat senzatia? findca la o placere asa mare cred ca imediat imi vine? la tine cum a fost?