| anonim_4396 a întrebat:

Astazi nu stiu de ce, dar am avut asa o senzatie sa ma uit la cateva video-uri porno, dar fara sa ma masturbez, iar dupa cateva minute mi-a venit sa-mi dau drumul. Nu m-am masturbat deloc, doar am atins penisul de 2-3 ori atat. Este normal?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Fiindca este normal ca in cazul unor filme mai ''deosebite'' excitatia vizual-auditiva sa fie atat de intensa incat sa provoace starea de surescitare. Si in astfel de situatii in care starea de surescitare intensa persista o anumita perioada de timp, urmarea fireasca poate fi o ejaculare... necontrolata. Sanatate!

2 răspunsuri:
| RăducanuConstantin1 a răspuns:

Da este pentru ca ai fost foarte excitat din cauza filmului si dupa l-ai mai si atins ceea ce rezulta erectie.Si eu mai fac asa ca tine si imi dau drumu. Daca vrei sa mai vb pe tema asta dm pe Insta: george_rdc_

| Tolby a răspuns:

Suferi de ejaculare precoce. Încearcă să iei legătura cu un medic urolog!