| uzzi_2605 a întrebat:

Salut, am 14 ani si am facut sex oral si anal neprotejat cu o fata se poate ca ea sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| ecristinamc a răspuns:

Desi cazurile sunt rare, este posibil insa prin scurgerea lighidului spermatic care poate sa ajunga in vagin. Nu se poate precizata exact rata sarcinilor provenite in urma sexului anal fiindca femeia nu stie exact cand a ramas insarcinata, adesea practicand si sexul vaginal neprotejat si astfel se poate face confuzie, neputandu-se diferentia cauza sarcinii, modalitatea prin care aceasta s-a produs. Insa riscul exista.
Oricum voi sunteti mici amandoi si nu cred ca sunteti atat de experimentati incat sa...sa se intample ce scrie mai sus.
Zbyewave

14 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ai grija sa nu ramai tu laughing

| Bianca_2742 a răspuns:

Daca este sex oral si anal nu are cum...

| simonica57 a răspuns:

Nu

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Pai daca ramene cu burta mare laughing te scoti asa ii spui ca una ti-a facut oral iar aceasta a scuipato pe gravida in pi2da laughing

| a_7338 a răspuns:

Doar daca sperma a ajuns in zona piz**i

| miky06 a răspuns:

Pararea mea e cam devreme la 14 ani dar daca tot ai facut-o si te-ai simtit bine nu mai conteaza stai atent sa nu devi tatic asa tanar iar despre sex oral si anal nu lasi o pe nimeni insarcinata dar ai grija ca poti sa iei infecti adica mancarimi sau boli sexuale vezi u nu toate fetele sunt curate nu sti niciodata cine este langa tine eu iti zic asa fai SEX dar protejat

| cazzo a răspuns:

Daca sperma nu a a ajuns in vagin nici o sansa bafta. Funda?

| nicoletutza_6255 a răspuns:

Draga daca ai facut sex anal n-are cum sa ramana insarcinata si daca ai facut sex oral nici atata asa ca stai linistit

| ybenny44 a răspuns:

Daca afla taicasu iti da una de te insarcineazalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar la 14 ani nu ai altă treabă de făcut?laughing mai pui şi întrebări aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fim seriosi, la 14 ani cat lichid spermatic poti avea? Cateva picaturi probabil... deci, nu-ti fa griji, tu sa te distrezi si data viitoare fa-o protejat! Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma la nici un baiat sperma nu este fertila pina la 16 ani asa ca nu va mai bateti capu cu un mincinos

Răspuns utilizator avertizat