| vvalentinboss a întrebat:

Am facut sex oral și anal neprotejat cu iubita. As vrea sa știu dacă ar putea rămâne insarcinata. Țin sa precizez ca amândoi eram virgini.

11 răspunsuri:
| floringabor a răspuns (pentru Narcis2007):

I-ai spus "Da" la Musuic?

| Narcis2007 a răspuns (pentru floringabor):

Da ca ramane insarcinata laughing dar mai multa dreptate are Musuiclaughing

| Musuic a răspuns:

Da nastere la un rahat

| corbulalbrosu a răspuns:

Inainte de a formula astfel de intrebari de-a dreptul puerile, penibile dar si imbecile ar fi indicat sa cititi macar cateva informatii chiar si generale referitoare la procreere.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu. Nu ramane.

| Oana92 a răspuns:

Nu, nu are cum sa ramana insarcinata. Poate data viitoare invatati si teoria...inainte sa treceti la practica!

| Drimmero a răspuns (pentru Oana92):

Ai inceput sa-i crezi pe natarii astia? Se vede de la o posta ca vrea sa trolleze, le dai coarne daca raspunzi corect rolling on the floor)))!

| floringabor a răspuns:

Numai de la sexul vaginal poate ramane insarcinata daca sperma ii merge in vagin

| StefanMV a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata decat daca iti dai drumul in vaginul ei, dar sunt si cazuri in care poate ramane gravida de la lichidul preejeculator( un lichid ce iese inainte sa iti dai drumul). Sfatul meu este ca in caz ca vrei sa o faceti "normal" (nu anal sau oral) neprotejati sa asteptati pana prindeti putina experienta si sa fi sigur ca te poti abtine si nu ejaculezi "inauntru".

| necunoscut00983 a răspuns:

Dacă chiar ești o persoană reală dă-mi voie să îți spun că nu ești sănătos. Cred că prietena ta poate rămâne însărcinată dacă elinimă ovule pe c*r. laughing)))