| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si am o prietena de 13 ani, am facut sex si eu am facut cu prezervativ si ea cu pastile anti-conceptionale sau ceva de genu'.
Prietena mea poate ramane gravida? thinking
Mai am o intrebare, daca fac sex eu cu prezervativul si ea fara sa ia pastilele, poate ramane gravida?
Multumesc.

40 răspunsuri:
| WalterWhite a răspuns:

Poate ramane gravida dar nu cat folositi ori prezervativul ori pastilele!?!
Dar de unde ati facut voi rost de ele?

| stefania1997 a răspuns:

Doamne ce oameni.

| GIGN a răspuns:

Nu poate ramane gravida deoarece penisul tau este sigilat in prezervativ iar spermatozoizii nu-i patrund in ovar...deci 100% scapi fara saexiste vreo problema

| Gomez_Selena's_1992 a răspuns:

OMG! Ba voi nu sunteti normale? Doamne fereste! la 14 ani sa faci sex, nu mai vorbesc de 13 atunci.Vaii la 14 si 13 ani sa te gandesti la asa ceva...Doamne fereste-ma! eu am 18 ani si abia acum mi-am inceput viata sexuala si am avut iubit demul.Parintii tai stiu macar ca tu faci asa ceva? Doamne la 14 ma la 14? mai ziceam si eu la 16, ce faci la 25-30 de ani daca acum faci asa ceva, tu si prietena ta trebuie sa consultati neaparat un psiholog. Sfatul meu e sa ...habarnam te-ai distrus deja, tiai disrus tineretea total, ti-ai distrus mai ales copilaria, mi-e mila de voi!

| LiviShor a răspuns:

:ORamane gravida.
Zii lu mamica ca ea stie ce-i de facutbig grin

| Adelina_Cristu_2002 a răspuns:

Cred că sunteți drogați! Nu sunteți în toate mințile...

| crisu_4701 a răspuns:

Fatoooooooo 13 ani sa faci asa ceva la 13 ani ai luat anticonceptionale pai fata mea astea se iau numai in tratament trebuie sa le iei ceva timp dragutzo iar tu baiatule cred ca profiti de ea probabil pentru ca este buna mda.
u iti pui prezervativ pai la 14 ani imi cam dau seama ce scula ailaughing)ma rog eu zic ca nu-i bine ceea ce faceti decat dk sunteti de vreo 3 ani impreuna si dk va iubiti:* felicitari pentru curaju vostru

| gabi_7271 a răspuns:

Da nu stiai?

| gabi_7271 a răspuns:

Da doarece ejaculezi si...se intampla un proces pe care nu stau sa ti-l povestesc

| alexandru2020 a răspuns:

Copii nu mai sunteti sanatosi la cap! ma mir ca nu faceti sex la 3 ani!
nu trebuie sa aveti si voi un viitor, sa invatati, sa cresteti pentru a nu da nastere unor erori genetice, trebuia sa ai minte s-o respecti pana la 18 ani.si acum daca tot ati intretinut raporturi sexuale ar fi normal sa ramaneti impreuna pana la batranete, sa mai asteptati sa deveniti maturi"CRESTETI, inmultiti-va..." si sa va intemeiati o familie.nu e frumos ce-ati facut, dar nu sunteti singurii din pacate!