| joker721 a întrebat:

Salut TPU, am facut sex cu o fata protejat, adica am avut prezervativ, si nu stiu din ce motiv, ei ii este teama ca v-a ramane gravida, dar eu am ejaculat dupa ce am scos penisul din vaginul ei, purtand prezervativul totodata. Se poate ca ea sa ramana gravida?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Învățați bazele educației sexuale înainte să faceți sex!
Logic vorbind, la ce îți pui prezervativ pe cocos? Sa fie? Nu e clar că are și el un rol?

| Madaxo97 a răspuns:

Nu are cum sa rămână, e imposibil, dacă ai folosit prezervativul si ai ejaculat in afară. Spune-i sa se calmeze, sa nu mai fie paranoică degeaba.

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Nu! Deoarece instrumentul tau de reproducere trebuia sa fie inauntrul domnisoarei norocoase