| Alex_Alex_1996_biY4 a întrebat:

Salut, am 15 ani si nu se mai scoala cand ma uit la filme porno si la poze cu femei goale. Inainte se scula(eram mic). Azi cand am vrut sa ma masturbez nu a trebuit sa ma gandesc la ceva anume, am sculat-o pur si simplu. 1)credeti ca am o problema? 2credeti ca daca ar fi o fata goala langa mine s-ar scula imediat? 3)am avut relatii cu fete si chiar simteam ca le plac si imi e frica sa nu fiu gay. Mentionez ca mi-au placut doar fete, n-am zis niciodata ca am sentimente pentru un baiat. Imi e frica, atat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu ai nicio problema. Probabil ca la cate filme porno te-ai uitat, nu ți se mai scoală din orice.
2. Categoric, nu e tot una dacă o vezi pe un ecran sau în realitate.
3. Nu esti gay.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca te obsedeaza o problema, daca ai revenit cu aceeasi intrebare, unde deja ai primit raspusnuri.
Nu ti se mai scoala, pentru ca te-ai masturbat prea mult in trecut.
ia o pauza sa ti se refaca corpul si sa functioneze normal.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ești bâlbâit și întrebi de două ori, îți mai scriu odată răspunsul:
1. Nu cre d, ci sun t convin s. Ai o mare problemă, dar nu cu puța, ci cu limba română.
2. Sigur s-ar scula. Fata, nu organul.
3. Și mie mi-e frica. Mi-e frică de ziua când astfel de copii vor ajunge să voteze. Sau mai rău - să fie aleși...

| R2D220MIHI a răspuns:

Trebuie sa iti mai lasi corpul sa se refaca si vad ca esti terifiat de ideea ca e posibil sa fii gay insa nu ar trebui sa fii pentru ca este tot iubire si oricum ai fi trebuie sa te accepti. SUCCES!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu îți fie frică.
Să ajungi cu o fată goală lângă tine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce subiecte interesante te preocupă la 15 ani, vai de capul tau de zăpăcit, ocupă te de scoală si lasa masturbarea nu esti la varsta maturitatii sexuale, nu o mai freca aiurea ca nu va iesii nimic, ai rabdare asteaptă.