| Ori03 a întrebat:

va rog sa nu radeti sau sa injurati. daca ma uit la filme porno cu gay inseamna ca sunt gay? Imi plac fetele dar sunt foarte pretentios la cum sunt ele. ultima data cand mi-a placut o fata a fost anul trecut cand am cunoscut-o in liceu. Dupa ne-am certat si nu am mai vorbit. Acum nu stiu daca imi place sau nu de o alta fata cu care vorbesc si ma intalnesc, dar mai rar. Cand sunt afara cu grupul de prieteni si baieti si fete. ma comport intr-un fel cu un prieten. Ne luam in brate dar nu prea mult, el isi pune capul pe mine, ne pupam doar pe obraz si gat si ne excitam amandoi.Nu o luam in serios nici eu nici el. Facem asta doar pentru ca sa ne distram. Nu ma simt atras de toti baietii. Cand eram mic stateam mai mult cu fete. Stateam si cu baieti dar nu la fel de mult. Credeti ca daca ma uit la filme porno cu femei o sa se schimbe ceva?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate esti bisexual, pote esti atras sexual de ambii dar emotional doar de fete sau invers nu stiu, bisexualitatea se regaseste la toate primatele https://www.youtube.com/watch?v=tbv4DrXbmAo
sa nu isi negi propia sexualitate din contra descopero, iesi cu baietii in oras gay, bi, si cu fete vezi care te atrage mai mult sau poate esti bi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta imi aminteste de faza cu sexul oral intre poponauti. Era unul care sustinea ca cel care primeste nu e gaozar, ci doar cel care ofera ))

Esti dosniac clar, nu te mai amagi! |Fa si tu ca Ray, daca la un sex nu ai sanse, apeleaza la celalalt...

| DonaldTrump a răspuns:

Poate esti bisexual.

| Kettolix a răspuns:

Nu stiu. Cred ca mai trebuie sa astepti. Sunt doua variante: 1. Esti gay, dar de abia acum ti-ai gasit inclinatia sexuala. 2.Esti bisexual si mai trebuie sa astepti sa vezi cum evolueaza lucrurile.