| Ciobanu27 a întrebat:

Salut!
Am 16 ani și 6 luni iar fata cu care vorbesc...
Are 14 ani și 4 luni...
Vi se pare ok, această diferență de 2 ani și 3 luni?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Atata timp cat doar vorbiti, nu e nici o problemă.

| ania a răspuns:

Nu dferența e problema ci cati ani aveti fiecare.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu mi separe o relatie buna, ea fiind copilas mic, de scoala generala, tu fiind adolescent cu altele in minte si nevoie fiziologice, deci relatia cu fetita asta nu este buna.
Cauta-ti o fata de 16 ani, sau mai asteapta cativa ani sa-ti faci o relatie, fiidca copilasii mici de scoala generala sunt protejati de lege si parinti extrem de seriosi, putand avea necazuri daca te legi de copila aia, atat de micuta.

| lilianaivana a răspuns (pentru Violleta2022):

Cat sexism! Daca era fata nu cred ca ii spuneai ca are nevoi fiziologice. Esti un paradox. In alte raspunsuri le zici sa-si vada de scoala si acum cica nevoi fiziologice. Hotoraste-te, Violeto!

| Violleta2022 a răspuns (pentru lilianaivana):

Se vede ca nu esti capabila sa judeci anumite situatii conform varstei celor doi copii implicati, asa ca lasa adultii sa raspunda, acolo unde tu nu esti capabila sa intelegi datele problemei, ca nu ajuti pe nimeni, dimpotriva.

Si nu-i sexism, ci educatie parentala, dar dupa cum spuneam, tu nu ai inca capacitatea sa intelegi acest lucru.

| dullcat a răspuns:

Buna.Hai sa zicem ca e ok atat timp cat nu va apucati de sex.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este ok, pentru o prietenie adevărată.

| LoveSleep a răspuns:

E ok, ca nu ai oricum sanse la fete de aceeasi varsta cu tine, pentru ca alea vor baieti mai mari, asa cum cea de 14 ani nu e cu baieti de 14 ani.

| Hyperion7 a răspuns:

E ok

| Miruna333 a răspuns:

Da, e normal

| Anonimboy111 a răspuns:

Da e normal, nu i diferenta mare

| jaqtoo a răspuns:

Oho, e una decentă, gândește-te că eu cunoșteam pe unele la 18 ani care umblau cu bărbați de 40+.

| cristinel2015 a răspuns:

Da tata, baga stromeleagu in ea?