| anonim2703 a întrebat:

Am 17 ani, aproape 18. Am incercat de cateva ori sa facem dragoste insa avem probleme cu penetrarea. Toate bune si frumoase pana cand imi pun prezervativul. Imediat cum mi-l pun, erectia mea incepe sa inceteze usor usor, facand penetrarea imposibila. Intrebarea mea este daca se poate intampla ceva daca o penetrez fara prezervativ, iar apoi sa mi-l pun pentru a continua actul sexual? Precizez ca amandoi am facut analize si nu avem BTS. Exista si alte pericole in afara de transmiterea bolilor sexuale? Astept raspunsuri decente de la persoane informate. Dau funda. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| sagetarius a răspuns:

Incearca sa nu mai fi asa stresat...
daca nu ejaculezi in ea, slabe sanse sa ramana insarcinata...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Persoana nu te atrage.E clar.

| Emilian65 a răspuns:

Da, exista si pericolul de a ramane gravida.

| Neuronul a răspuns:

Mă bucur că în sfârşit văd adolescenţi ce-şi fac analizele înainte de un contact sexxual.
Ar putea lua pastile, o perioada scurtă de timp până rezolvaţi problema cu penetrarea.
Anticoncepţionalele ar trebui să le ia sub prescribtia unui medic.

| anonim2703 explică:

Dar poate ramane gravida daca nu ejaculez in ea? Am precizat ca as pune prezervativul imediat dupa ce am terminat cu penetrarea