| nik_3884 a întrebat:

Salut, am 17 ani, si nu stiu despre ce sa vb cu un baiat prin mesaje si chiar cu baietii discutia noastra merge numai pina la cum la tine, ce nou si gata aici si se incheie discutia noastra, in real vb nu ma blochez dar pe mesaje nu mai stiu ce sa discut, va rog frumos ajutati-ma, dati-mi niste sfaturi! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| o0ohrly a răspuns:

ce ai mai facut azi?! Cum te mai simti... e mult pana incepe unul dintre voi un subiect... apoi cuvintele si ideile pleaca de la sine!

3 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Iar mesaje sau mess? de ce nu il inviti undeva, plimbati-va fa-l sa te placa si apoi vei vedea cum va face el pasul important si te va suna si vei avea ce sa vorbesti. Daca nu faci pasul, te gandesti ca poate o sa il pierzi in fata uneia mai hotarata?

| Ady93 a răspuns:

Sunt o tona de chestii pe care le puteti discuta, si eu ma blochez cand vine vorba de vorbit cu fete, tot asa nu gasesc subiect. Un simplu subiect este iti place: schiul, sportul, religia, pizza mr orice iti vine atunci in minte, sau doar aberatii si alea merg foarte bine la intins la vorba.

| nik_3884 explică:

El mi-a propus intilnire dar eu l-am refuzat deoarece nu puteam sa ies, pe urma i-am propus eu intilnire si el a spus ca nu poate...