| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

Salut.Am ajuns la niste discutii cu prietena, si la un moment dat mi-a spus ca daca vroia putea sa ma insele. Mi-a spus ca un baiat ar fi acceptat sa fie cu ea chiar daca ea era si cu mine.Si ea mi-a spus ca a refuzat in momentul in care eu i-am spus ca tot se afla pana la urma.Si dupa mi-a spus ca nu se afla ca nu merge cu el pe strada, ca mergea la el acasa si nu aflam. Voi ce credeti ca a incercat sa imi spuna? ca nu a facut chestia asta pentru ca ma iubeste ori chiar m-a inselat si nu a recunoscut doar a batut apropoul? Ce ziceti? Multumesc

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

Nu mi-a placut deloc modul in care s-a exprimat, imi inspira sincerc, ca se scuza, in timp ce face asta...stii ce se spune, "cine se scuza-se acuza"winking mai multa atentie la tot ceea ce face, la prima miscare gresita...NEXT!

4 răspunsuri:
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Sa stii ca daca nu te ar fi inselat, nu inseamna neaparat ca nu te iubeste. Sunt fata. Iti spun din propria experienta ca pe baiatul pe care l-am iubit cel mai mult l-am inselat de 2 ori. Exista mai multe variante. poate a vrut sa vada ce spui. Oricum, daca nu te iubea, te parasea fara sa se mai complice sa te minta. Daca a ramas langa tine, inseamna ca te iubeste. Ai grija sa n-o pierzi. O fata inseala cand vrea ceva mai mult si poate nu esti indeajuns. Pup.

| Scândură a răspuns:

Buna! Eu sincer cred ca nu te-a inselat, cred ca a zis asta numai ca sa o apreciezi, sa vezi ca tine la tine si chiar daca ar fi avut sansa sa fie cu altcineva, ea tot pe tine te-a ales fiindca te iubeste! Cunosc cazul, asa a facut si o prietena de-a mea ca sa se simta apreciata de iubit!
Nu-ti fa griji, te iubeste!

| 21Ada a răspuns:

Tia zis asta ca sa iti dai seama ca TE IUBESTE!

| 2ZFL a răspuns:

1) ai dat dovada de gelozie prin simplu fapt ca nu ai avut incredere in ea si ca ai adus la discutie un subiect ca acesta
2) ea stie ce cauta la el acasa, nu e treaba ta, important e ca ea l-a refuzat si ca nu a acceptat sa te insele
3) ti-a recunoscut ca a fost la el acasa si ca nu a facut nici o prostie, deci nu ai de ce sa te temi
4) nu te-a inselat, invata sa o respecti si sa ai incredere in ea
5) revanseazate fata de ea pentru felul cum te-ai purtat.
Mult noroc