| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 19 ani si sunt virgin. Merita sa imi pierd virginitatea cu o prostituata? Ma gandesc ca voi castiga tupeu dupa aceasta experienta

Răspuns Câştigător
| DomS a răspuns:

Daca esti "norocos" pe langa tupeu, chiar mult tupeu, poti castiga si o boala venerica sau mai rau. In alta ordine de idei... uita idea cu prostituata. Spor!

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant care isi pierd barbatia cu una pe bani si raman la fel ca inainte de sex, de meritat merita doar tot sex e pana la urma. Si daca cunosti una pe la scoala sau servici dai bani sa o scoti in oras apoi nu stii daca i-o pui sau nu. Panarama pe bani sare pe tine dupa ce ii bagi banii in chiloti dar asigurate sa fie verificata si sa lucreze la domiciliu (locatie personala unde o gasesti) pentru ca alea au analizele la zi si au o igiena impecabila

| Giulia97Anna a răspuns:

M-ai degraba ai castiga niste frumoase boli!

| Emilian65 a răspuns:

Nu merita sa-ti murdaresti penisul la o prostituata. Mai bine gaseste-ti o fata cu care sa ai o relatie de durata.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu, nu fă prostia asta. tupeu și asta, n-au vreo legătură.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cauza faptului ca e prostituata crezi ca nu e demna de tine, sau ce?
Fa-o frate daca simti nevoia si nu esti in stare sa imbarligi o femeie.

Exista sanse sa castigi si alte chestii, nu doar experienta. Asta ar trebui sa te faca sa te gandesti de doua ori.

| Peridava a răspuns:

E bine pentru tine ca barbat sa incepi cu o profesionista. Dar nu te amagi ca vei "cistiga" tupeu odata cu pierderea virginitatii.

| Krixxus a răspuns:

Stai cuminte... poate te alegi si cu vreo boala

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Cu o prostituată? Really? Cautăți jumătatea!

| BlackStar99 a răspuns:

Cui îi trebuie tupeu și prietenă când ai mâna dreaptă?

| mariacazcu a răspuns:

Atunci cand o sa,, intalnesti,, o boala atunci o sa vzi ce tupeu o sa iti vina

| Girlbrunette a răspuns:

Nu fă asta. Pentru unele femei contează ca bărbatul de lângă ele sa fie virgin. Nu e ceva jenant crede-ma, e ceva normal si drăguț. Nu are rost sa te dai așa pe degeaba, păstrează-te pentru momentul in care vei simții ca trebuie sa faci asta. Numai bine!