| Freakystund a întrebat:

Salut.Am cautat fosta prietena ca sa im dea niste explicatii de ce s-a despartit de mine dupa 2 ani de stat impreuna.Raspunsul ei a fost ca nu am avut bani si masina.Ca ea vrea sa se distreze e la varsta(18 ani)in care trebuie sa cunoasca si sa iasa in cluburi.Singura mea conditie in toata relatia a fost sa nu ma insele iar ea mi-a spus ca asta era. Daca se duce in cluburi cine stie ce se intampla acolo.Chiar asta este fetelor? Chiar in halu asta ati ajuns la 18 ani deja sa visati la averi si masini? Mai exista oare fete serioase? Sau am cerut eu prea mult de la ea?

65 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

99% din fete sunt serioase si normale. Ai gasit tu una ca vai de capul ei, dornica de bani si sex. Ai avut ghinion sau ai ales-o prost.

| Freakystund explică (pentru Brigaela):

Am cunoscut multe fete dar nici una nu a fost ca ea atat de rau happy sa im reproseze ca nu am avut stare materiala happy

| Loreddana a răspuns (pentru Brigaela):

Tu chiar crezi ce spui?

| Brigaela a răspuns (pentru Freakystund):

Treci mai departe, nu merita sa pierzi o clipa pentru ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Brigaela):

99%? sa fim seriosi. chiar crezi asa ceva?

| Picasso a răspuns:

Frate nu m fi asa fatalu, ce naiba!? palaria mea o viata ai, fu.o, sa nu te fu.a ea pe tine!
Si nu mereu banii face pe omwinking
Lasa sentimentele acasa cand o sa vina vremea sa te insori, sau te mariti, pana atunci distreaza-te nepoate! toate`s la fel, ideea e ca le poti schimba, sau te poti schimba pentru ele!
succesuri tongue

| Freakystund explică (pentru Picasso):

Multumesc da asta am sa fac happy mi-am invatat destul de bine lectia!

| Captoresque a răspuns (pentru Picasso):

Ești misogin. Adică ce vrei să spui, că și mama ta este așa?

| Picasso a răspuns (pentru Captoresque):

laughing ahh la naiba! Bai pana la o varsta nu critic nimica! Si nu ma int cum a fost mama sau ce a fost maicata sau etc, atata timp cat ai o paine pe masa si o educatie solida din partea lor!

| Picasso a răspuns (pentru Captoresque):

Se pare ca te simti smug

| PrecioussGirl a răspuns:

Nu suport astfel de fete. chiar daca si eu sunt fata.
nu are rost sa mai cauti o persoana care umbla numai dupa propriile interese si numai sa ii fie ei bine.
mi se pare penibil sa umbli dupa baieti cu bani ca si cum tu nu ai fi in stare sa fi pe picioarele tale d.p.d.v financiar.
parerea mea... oamenii se schimba extrem de perede. cu timpul o vei uita si nu nu sunt toate fetele la fel. cum nici toti baietii nu-s la fel. mai exista si fete la locul lor. putine dar exista happy

| Freakystund explică (pentru PrecioussGirl):

Da presupun ca exista doar ca nu am mai cautat am fost implicat total in relatia asta si a durat 2 ani happy eu nu stiu unde va ajunge ea sau ce va face ...im este mila de parintii ei ca nu stiu ce au crescut cel putin tatal ei este un om de nota 10 in schimb la maicasa am niste dubii

| PrecioussGirl a răspuns (pentru Freakystund):

Nu ai ce sa faci... este problema ei ce vrea sa faca. daca as fi in locul tau serios ca as scuipa-o! big grin
eh de acum in colo ai timp sa cauti si ai grija ce alegi happy.
bafta!

| Freakystund explică (pentru PrecioussGirl):

Im venea sa im cumpar bilet si sa ma duc la usa la ealaughing sa o scuip dar nu vreau sa mai am vreo treaba cu ea cel putin acuma o sa realizeze mai tarziu cum sunt de fapt baietii de bani gata

| PrecioussGirl a răspuns:

Ideea e ca nici atunci cand va realiza cum sunt acei baieti sa nu o accepti pentru ca nu merita.

| Freakystund explică (pentru PrecioussGirl):

Da la concluzia asta incep sa ajung si eu happy m-au legat extrem de multe de ea si faptul ca i-am cunoscut parintii m-a facut sa cred ca vrea ceva serios dar pana la urma nici asta nu a contat a zis ca tina la mine parintii ei ca am fost primul baiat care lau cunoscut si ca atat happy dar m-a lasat masca atata tot concluzia ei a fost ca eu mi-am batut joc de ea de tineretea ei si frumusete ca nu am lasat-o mai des sa iasa sa cunoasca probabil vroia sa o las sa fie si cu altii

| DNSK a răspuns:

Exista. alea care vor ceva de la viata. putine, de aia sunt considerate comori

| Freakystund explică (pentru DNSK):

Si presupun ca au peste 20 de ani laughing...care au trecut si ele prin faza aceasta cu distractiile si cluburile

| DNSK a răspuns (pentru Freakystund):

Mda.

| ChangeYourLife a răspuns:

Fara suparare, dar e o c***a! Daca nu a fost in stare sa te aprecieze, e pierderea ei. Exista si fete cuminti care stiu sa aprecieze! Nu-ti face griji, o sa intalnesti o fata care o sa te iubeasca si cu banii si fara!

| Freakystund explică (pentru ChangeYourLife):

Eu inteleg nevoile unei femei ...si in ziua de azi femeia numai sta la cratita face pe gospodina inteleg nevoia unei masini inteleg nevoia sa iesi dar nu inteleg de ce nu putem face impreuna de ce a trebuit sa im reproseze toate lucrurile astea tot ce nu am avut

| Oana92 a răspuns:

Exista, exista... Cauta mai bine, sigur o sa gasesti una!happy

| Alcyon a răspuns:

Ce vrei, daca astea-s exemplele... Pe toate posturile ti le arata pe pitipoancele de Crudu si Bianca lu' peste. Iar fatucile-s toate cu ochii in patru dupa bogatani.

| Freakystund explică (pentru Alcyon):

Au un model in viata majoritatea din ziua de azi happy vad la tv si sunt hiii vreau si eu sa fiu ca bianca sau ca tonciu aialaughing sa am si eu un fotbalist si incep isi fac poze cat mai dezbracate le posteaza pe fb si asteapta lingaii sa le caute happy stiu din propia experienta fosta mea la fel facea s-a pozat la un moment dat intr-o lenjerie intima si a postat-o pe fb happydupa n certuri a scos-o dar presupun ca acuma a bagat-o la loc ca deh...asteapta fat frumos pe cal alb

| Danysan a răspuns:

Asta e realitate -Orice fata va alege dintr-e doi tipi Draguti pe ala cu masina si bani -Ceea ce nu inteleg ele e ca aste tine de partea materiala si ca oricand le poti face dar sa gasesti pe cineva sa Te iubeasca si sa tina la tine cu Adevarat mai rar!

| Freakystund explică (pentru Danysan):

A fost alegerea ei sunt curios daca va gasi barbatul perfect cu bani masini si sa o si iubeasca happyDar nu o urasc ii doresc tot binele din lume m-a durut faptul ca im spunea cu zambetul pe buze ca ma iubeste si de fapt avea altele in cap

| Danysan a răspuns (pentru Freakystund):

Consoleaza-te macar ca i-ai tras-o :-p!

| Freakystund explică (pentru Danysan):

Ehh da intr-adevar partea asta a fost destul de oklaughingsi faptul ca or sa spele multi dupa mine laughing) scuza-mi limbajul

| raluk27 a răspuns:

Pai e simplu....statea cu tine, ca sa mai treaca timpul. Ea de asta iesea in cluburi, ca sa agate tipi cu bani. Si cred ca a si reusit, iar acum ti-a dar papucii. Daca era de bani si masina, nu se incurca de la inceput cu tine. Cand ati inceput relatia, ea nu stia ca nu ai bani si masina? De ce iti reproseaza abia dupa 2 ani? Tipa e pe interes. Nu, nu suntem toate asa. Ideea e sa o gasesti pe cea cu un caracter frumos. Keep lookingwinking

| Freakystund explică (pentru raluk27):

Au trecut 2 luni de cand ne-am despartit si faza e ca am crezut in ea am intrebat-o tot ce a fost intre noi tot ce am facut impreuna au fost doar minciuni? Si ea a spus ca da happy ea mi-a spus am vazut ce baieti pot sa am langa mine...mi-a spus daca vin in tara ce fac mor de foame? ca ce ma angajez ospatar? si raspunsul meu a fost ti-am cerut 1 an ca sa strang bani pentru o afacere si raspunsul ei a fost cauta-ma intr-un an daca o sa mai aiba rost. Chiar in halu asta a ajuns? Adica era o fata inofensiva se vedea pe privirea ei ca tinea la mine o faceam fericita si brusc s-a schimbat la 180 grade

| raluk27 a răspuns (pentru Freakystund):

Da. In primul rand nu mai cauta fomiste semianalfabete care vaneaza barbatii ca sa se urce in carca lor. Pana la urma, tu nu esti obligat sa muncesti pentru ea. Daca ii trebuie, sa munceasca si sa isi cumpere. Fetele de calitate nu se "vand". In al doilea rand, uita-te si tu la o fata care a terminat o scoala si e pe picioarele ei (nu conteaza ca e chelnerita.e in stare sa isi plateasca sucul din banii ei si nu asteapta nimic de la tine? E perfecta!).

| Freakystund explică (pentru raluk27):

Nu stiam cum e ..Acum 3 zile am aflat de la o prietena de a ei ca asa a fost mereu ea de la 14 ani si-a inceput viata sexuala. Culmea eu am avut niste gretutati unde sunt mai exact in Germania nu am obtinut dreptul de munca dar sunt la facultate.Si fix cand mi sau spart toate in cap ea m-a parasit.Pe mine m-a interesat educatia ei m-a interesat si m-am implicat in ceea ce vrea sa faca dar visul ei era sa devina animatoare...I-am spus nu e bine mai bine cautati altceva adica chiar m-a interesat intr-adevar am avut si eu greselile mele ca orice barbat nimeni nu e perfect happy dar niciodata nu am inselat-o iar eu am ajuns sa fiu inselat laughing nu stiu daca va mai gasi vreodata vreun barbat care sa o intereseze intr-adevar ce vrea sa faca in viitor.A mi-a mai spus ca ea la 21 de ani o sa fie satula de munca ca eu nu stiu sa fac nimic happy

| Picasso a răspuns (pentru raluk27):

Toate`s la fel big grin si nu imi zc k nu e asa, k vin la tine si iti fac cinste cu un pahat cu apa de la izvorul din perete!
Orice femeie, cauta fericire si siguranta in partener, poate si satisfactie...dar primele sunt pe primul loc! tongue

| Freakystund explică (pentru Picasso):

In ziua de azi nu se mai crede in conceptia facem totul impreuna in ziua de azi trebuie sa ai ca baiat de la mami de la tati nu conteaza happy de asta mor ca incetul o sa ajunga fiecare femeie sa gandeasca asa de ce sa muncesc cand pot sa am totu la picioare dar un singur lucru omit nu ele au totul ei au totul si niciodata nu o sa fie si a lor pe numele lor

| greyhound a răspuns:

Tre' sa recunosti ca mai sunt si tipe din-astea. Stai linistit, Dumnezeu nu e tigan, o sa-i dea de o s-o umfle.
Tu, fraier de mai plangi dupa ea, femei cu picioarele pe pamant sunt destule, trebuie doar sa fii atent.

| Cristiann25 a răspuns:

Conteaza sa ai si bani pentru ca dragostea n-o sa tina niciodata de cald sau de foame! Sunt baiat dar imi place gandirea ei pentru ca are dreptate o viata are si trebuie sa si-o traiasca la maxim sa aiba tot ce vrea nu sa astepte pana face tu 30 de ani sa-ti iei un logan.Trebuie sa le ai toate la timpul lor, cat esti tanar! Degeaba o sa-mi sara in cap unul si altul care n-au 3 lei in buzunar ca nu ma intereseaza.Sa va distrati cat puteti de mult!

| Freakystund explică (pentru Cristiann25):

Nu era vorba de bani happy pentru ca i-am cerut 1 an ca sa strang niste bani si masina o am in Germania era vorba ca ea vroia pe moment happy nu frate parerea mea este ca gandesti gresit poti face toate lucrurile materiale impreuna si ai o satisfactie mult mai mare decat sa ai totul de a gata happy a si inca ceva daca tu crezi ca a gandit corect nu iti doresc sa iti spuna vreo fata ce ma tu ai ai bani masina casa? Si sa te faca muritor de foame happy

| Cristiann25 a răspuns:

Pai vezi aici e si greseala ta.Nu mai pune suflet. Ceea ce am spus despre ea iti zic si tie: trebuie sa ii urmezi exemplul sa te distrezi ca o viata ai!

| Freakystund explică (pentru Cristiann25):

Asta am sa fac happy am 21 de ani e timpul sa im fac viitorul asa cum vreau eu nu o pustoaica de 18 ani si daca pe viitor va fi sa mai fie de ce nu

| Vi003 a răspuns:

Las-o, asta la 40 de ani va arata rau, pe cand tu vei fi chipes si fericit alaturi de o alta femeie.

| Freakystund explică (pentru Vi003):

O parte din mine inca o mai vrea...mi-am promis ca atunci cand o sa am un viitor stabil am sa o caut si daca este femeia care a spus ca a devenit atunci am sa o las balta daca nu am ce sa incerc pentru ca tot ce mi-a spus nu a fost fata in fata ci pe messenger

| Vi003 a răspuns (pentru Freakystund):

Parerea mea e sa-ti vezi de treaba, niciodata nu te vei ridica la nivelul pretentiilor cu masini, bani si cluburi de cartier. Asemenea femei ajung sa se marite cu un coate-goale dupa ce au avut scurte amoruri cu diversi banosi cu masini si lanturi de aur.

| Freakystund explică (pentru Vi003):

Sunt curios daca va gasit vreodata ceea ce cauta happy barbat cu bani masini si sa tina la ea...

| contαbαndonαt a răspuns:

"Chiar in halu asta ati ajuns la 18 ani deja sa visati la averi si masini? Mai exista oare fete serioase? Sau am cerut eu prea mult de la ea?"

Esti prost si ignorant pentru ca generalizezi peste masura!
De ce generalizezi?
Chiar in halul asta ai ajuns, sa condamni cateva miliarde de oameni doar pentru greselile unuia?!
Cat de idiot trebuie sa fi numai sa ajungi la un astfel de rezultat?
Esti superficial, arogant, ingamfat si stupid si tocmai de aceea nu meriti un rasp. serios.Ci doar unul jignitor si aspru pe masura intrebarii dumitale, pe care il si meriti apropo.

P.s: Varsta n-are nici o treaba cu ieseala-n cluburi, de iesit in club poti incepe sa iesi si de la 13 in sus ori sa nu iesi chiar deloc.Gusturile mai si difera; mai, minte tardiva.

Seara buna.

| Freakystund explică (pentru contαbαndonαt):

Multumesc asta e raspunsul care il asteptamlaughing serios...am intrebat pentru ca ROMANIA E PLINA DE ASA CEVAhappy nu ma refer la restul din toata lumea asta...happy pentru ca am avut doua relatii esuate fiecare de cate 2 ani aceeasi poveste si mi-am invatat lectia happy

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Freakystund):

Ro e plina de oameni perversi, pe interes tocmai pentru ca la noi Media promoveaza tot felul de antivalori, minciuni, anticultura chiar (mai ales in randul tinerilor) iar ipocrizia este-n floare aici.
E si normal ca multi sa ajunga sa gandeasca si sa se comporte intr-un anumit fel pentru ca mediul (infect) in care ajungi sa te nasti si sa cresti este primul vizat ca si cauza majora.Sint multi, foarte multi copii de care nu sta nimeni sa se ingrijeasca in ceea ce le priveste educatia si care nici nu se pot autoeduca, nefiind in stare multi dintre ei.La maturitate ajungand, in cele din urma, ceea ce ajung...niste lepre.

Asta e mentalitatea romanului in general, gen:" dai copilului acesta un pat, o farfurie de mancare si un acoperis de asupra capului si va avea deja tot ceea ce are nevoie", cu educatia si afectiunea insa inca mai scartaim...

| Freakystund explică (pentru contαbαndonαt):

Corect ai mare dreptate.happy plus economia tarii s-a dus de rapa plus ca populatia se prosteste din ce in ce mai mult din cauza cum ai spus si tu mass media din cauza tiganilor din cauza manelelor toate vor cariera in showbizz si toti vor sa fie tigani...pacat ca tara noastra pentru care stramosii nostri sau luptat s-a dus naibi.

| Captoresque a răspuns:

Ce-i drept, are foarte multă dreptate cu vârsta și cluburile. Și eu când aveam 18 ani voiam să ies și să mă distrez, iar prietenul meu de atunci mă ținea în casă (indirect, pentru că eu îi ziceam mereu "hai ieși și tu cu mine că mie nu-mi place să mă duc singură" și el mereu zicea că nu, și eu normal că stăteam acasă între patru pereți și-l ascultam cum se plânge de toate nimicurile).

Orice fată la 18 ani vrea să cunoască viața de noapte și să se distreze.

Dar asta nu îi justifică acțiunile.

Nu-ți iau nici ție apărarea (puteai și tu să te duci cu ea în club până se sătura o lună-două, las-o în colo de treabă, nu trebuia să cheltuiești bani aiurea, era suficient doar să fii prezent acolo. Atât.), nici ei (scuza cu banii și mașina e de-a dreptul cretinească și dă dovadă că e materialistă). Amândoi ați greșit.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Captoresque):

Daca vrei o fata serioasa, clar nu o cauti in cluburi. am arso destul timp prin cluburi, si nu... fete doar pentru distractie acolo, si da trebuie sa ai bani, altfel arzi timpu degeaba. sunt extrem de multe serioasa, dar nu in cluburi

| Freakystund explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Am realizat astalaughing am fost si eu...dar nu am intalnit si nu cred ca exista o femeie mai parsiva ca ea happy nu am nimic cu femeile dar niciodata nu mi s-a intamplat sa ma umileasca cineva in halul asta

| Captoresque a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Măi, eu îți spun un lucru: sunt fată, și ai dreptate: nu cauți niciodată o relație serioasă într-un club. Dar asta nu înseamnă că toate fetele din club sunt cu mintea la făcut sex în seara aia. Eu când mă duc în club nu merg niciodată singură, mă duc cu amicii mei sau cu colegii de facultate ca să beau și să dansez. Nimic altceva. Iar în fiecare seară când mă duc într-un club sunt nevoită să dau efectiv dosuri de palme când refuz pe cineva și el insistă, și mă agresează fizic pentru că crede că toate fetele care se duc acolo sunt pe interes, deci implicit crede în mintea lui de maimuță că și eu sunt ca ele.
Unde în afară, singurul lucru pe care-l vezi în club sunt cupluri. Nici dacă ai vrea să agăți, n-ai avea ce și cum.
Asta arată în ce fel de țară trăim.

Oricum am înțeles acum cum stăteau de fapt lucrurile, s-a creat o confuzie din lipsă de informație.

| Captoresque a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Ba să știi că sunt fete serioase în cluburi, doar că ele nu sunt acolo ca să agațe. Și aici mă dau pe mine ca exemplu. Eu ies cu amicii și cu colegii mei de facultate la o bere ca să sărbătorim trecerea la un examen, și nu există seară în care eu să nu trag cel puțin un dos de palmă cuiva atunci când sunt hărțuită. D-aia nici nu prea ies în cluburi și prefer cafenelele sau barurile ca Fire din București. Pentru că sunt în permanență agresată fizic și mi se face frică să nu fiu violată.

Unde în afară, singurul lucru pe care îl vezi în cluburi sunt cupluri. Nici dacă ai vrea să agăți, n-ai avea cum. Asta arată în ce fel de țară trăim.

| Freakystund explică (pentru Captoresque):

Atunci hai sa spun tu esti o exceptie dar de ce majoritatea cand se duc in cluburi cand ies pe strada in fuste cat mai scurte in pantaloni scurti cat chilotii sa se vada jumatate de fund spun dupa ca vai am dat de un obsedat sau vai cate violuri se intampla? pai din cauza cui se intampla? Eu mereu ma certam cu ea pe tema asta pe tema cum sa se imbrace ca ea vrea colanti mulati maieuri stramte si intr-adevar avea cu ce avea de toate doar inaltime nu prea dar nu conteaza asta.Im spunea ca ce sti tu ca im sta bine cu pant astia ca sunt mulati ca im scoate fundul in evidenta isi lua pant scurti de i se vedea jumatate de fund hai frate toate gandesc la fel toate vor sa isi etaleze ce au toate sunt intr-o permanenta cautare happy Eu ma intreb cat timp am fost plecat 9 luni am avut o relatie la distanta oare ea ce a facut?

| PrecioussGirl a răspuns (pentru Freakystund):

Pentru ca la majoritatea fetelor le place sa atraga atentia. dar ele nu stiu ca poti atrage atentia si prin alte lucruri. poti atrage atentia si daca nu ti se vede fundul.
si chiar daca nu recunosc si spun ca ele nu vor aventuri, le place sa li se faca avansuri si sa fie atinse de unul pe care nici nu-l cunoaste. cunosc destul de multe cazuri de genul. si sincer nici nu trebuie sa vorbesc cu ele pentru a-mi da seama ca-s parasute. happy

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Captoresque):

Pai ia, daca ma vezi prin club, sa imi faci cu mana, ca vreau sa ma conving singur, daca sunt sau nu fete de treaba acolo laughing

| CorneliaC a răspuns:

Exista fete serioase, doar nu ai ajuns la o tearfa ca ea. Cauta alta, nu e sfarsitul lumii

| piticelm a răspuns:

Pacat de tine, eu zic sa nu te mai gandesti la ea.Un asemenea om nu merita niciun pic de dragoste, eu sunt fata, dar de multe ori tin cu baietii. Multe din fete ar trebui doar f***** si lasate! De accea baietii se inraiesc si vor doar sa isi bata joc, iar unele fete chiar nu merita asa ceva.Si nuuuu,nu este de vina varsta si eu am aceiasi varsta,este doar faptul ca vrea doar p*** si atat. Daca vrea bani, masini si mai stiu eu ce, va plati pentru asta si va ajunge un rebut in cele din urma. Fetei ii place viata, nu ai tu vreo vina, din contra iti zic tie jos palaria ca ai stat cu un asemenea specimen si las-o sa se duca, te va plange ea peste cativa ani.

| Freakystund explică (pentru piticelm):

Am stat pentru ca im dadea speranta cand eu credeam ca e totul serios si ca isi doreste si ea acelasi lucru ca si mine happy dar de fapt a fost o minciuna si a durat 2 ani

| Nobody35 a răspuns:

Buna!

Urat din partea ei! E bine ca s-a despartit acum de tine, ca si-a aratat "adevarata fata", ca sa nu suferi tu mai incolo. Impaca-te cu ideea, treci peste, o sa gasesti tu o fata potrivita pentru tine, una care sa aiba sentimente reale, cu care sa poti intemeia o relatie stabila.
Poti trai cu ideea ca macar sentimentele tale au fost reale, ca tu ai fost fidel pe tot parcursul relatiei, ca ai facut tot ce ai putut sa mearga.

Sa o cauti dupa ce iti creezi o situatie financiara stabila? Nici vorba de asta! Fata aia aspira numai la lucrurile materiale, nu la relatii adevarate. Tu meriti ceva mai bun! happy

| Freakystund explică (pentru Nobody35):

Nu stiu daca merit ceva mai bun sau nu poate este doar o faza in viata ei poate asta vrea sa mai cunoasca pentru ca la un moment dat mi-a spus vreau sa dispari acum din viata mea si sa reapari ...nu am inteles de a spus asta dar vom vedea happy momentan sunt ok asa prefer sa stau singur decat sa mai dau de astfel de fete happy

| Freakystund explică:

A o mica adaugare :Mi-a spus ca atunci cand o sa am muschi o sa fiu tatuat cu masina si o sa ma intorc din Germania atunci o sa ma ia de barbatlaughing

| Freakystund explică:

Nu intelege gresit happy nu sunt vreun boschetar care l-a luat de pe strada am scoso...in cluburi la terasa in mall-uri poate am stat mai mult prin parcuri dar nu am tinut-o intre 4 pereti...happy eu am vrut sa fac un viitor cu ea si am discutat sa ne sacrificam acuma 1 an 2 timp in care mai veneam in tara ca sa avem un viitor bun iar ea a spus CA ASA E CEL MAI BINE.Si cum am plecat s-a schimbat radical ea a zis ca are nevoie de iubit langa ea sa ii ofere ce vrea si dupa daca vrea sa ramana singura happy. Este vina mea ca m-am gandit la viitor si trebuia sa ma gandesc la prezent

| Captoresque a răspuns (pentru Freakystund):

Aaaaaaa, păi atunci se schimbă cu totul datele problemei. Scuze dar din întrebarea pe care ai formulat-o am înțeles că nu o scoteai deloc, și plus că nu mi-am dat seama că tu ești plecat la muncă în afară. Mea culpa.
Foarte bine ai făcut, că te-ai gândit la viitor! Ea a fost cea care a greșit, putea să zică "nu fac față", nu să-ți bage scuze idioate pe gât. A fost lașă.

Ce sfat să-ți dau, altul decât să nu te uiți în urmă, fă-ți tu viitorul de unul singur, și ai să vezi că totul o să fie bine. O să-ți găsești pe cineva așa cum vrei tu, și toate cele...Dar să faci o pauză, trebuie să treci peste ce s-a întâmplat. Ea nu merită nimic.

| Freakystund explică:

Momentan sunt ok nu plang dupa ea am momente cand sunt trist din cauza clipelor frumoase care au fost... putine dar au fost si m-am simtit implinit cu ea spre ex happy 2 saptamani se poate spune ca am locuit impreuna im facea de mancare dormeam ne trezeam etc ce face un cuplu normal.im spunea ca ma iubeste inainte de somn.dar pentru ea nu au contat lucrurile astea cred ca am fost doar un cobai sa vada cum e de fapt viatalaughing si ca nu ii place asa

| Freakystund explică:

Moemntan nu pot sa mai fiu cu altcineva happy asta e mi-am luat o teapa destul de mare si ea mi-a dat papucii stiind ca sunt plecat din tara si ca numai pot sa fac nimic cred ca asta astepta cat despre iesit daca stau sa ma gandesc bine nu era niciodata multumita cand ieseam ea vroia fiecare wekend nu stiu vroia sa se distreze chiar ne despartisem la un moment dat pe tema asta ca s-a dus la un majorat de tigani si logic im era frica si i-am zis ori eu ori majoratu si a zis ca ne despartim dar dupa ne-am impacatlaughing