| LovKid a întrebat:

Buna fetelor!
Credeti ca merita sa suferi dupa un baiat de care te-ai despartit...cand el ti-a zis ca pentru el relatia a fost doar o joaca? nu numai in cazul meu...la toate fetela ca care a stat le-a facut acelasi lucru!

Răspuns Câştigător
| bruneta98 a răspuns:

Buna nu merita dar totusi suferi daca ai tinut la el cu adevarat dar incearca sa nu te gandesti la el (stiu ca e greu)dar nu stiu ocupati timpul cu ceva iesi cu prietenele prietenii poate vei gasi pe altcinva care ati va fura inima ...bafta

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

E evident ca o sa suferi,indiferent de ce s-a intamplat,daca ai tinut cu adevarat la cineva, suferi; dar, o sa treci peste.

| ioanadanny a răspuns:

Nu merita.baiatul respectiv nu are sentimente iar tu de ce sa ii dai dovada ca l-ai iubit? aceste specii trebuie tratati cu indiferenta