| anonim_4396 a întrebat:

Am de ceva timp(cativa ani) in zona genitala mai exact la fosa vestibulara un fel de bubita ca un fel de,, gaurica,, destul de mare cu marginile albe si tari. Nu este dureroasa decat daca strang de piele si ustura uneori atunci cand urinez sau ma spal cu un sapun dur. Nu i.am dat prea multa importanta da acum am observat ca imi apare alta langa labii mult mai mica. Este ca un cosulet tare.Am cautat peste tot pe internet ceva asemanator da nu am gasit. Mentionez ca sunt virgina. sad

Răspuns Câştigător
| Mellyssa999 a răspuns:

Eu zic sa mergi la un medic ginecolog pentru ca e un neg probabil si se poate infecta tongue.

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Pune si tu o poza ca sa vedem despre ce e vorba!

| LoreMica a răspuns:

Este HPV happy. Du-te cat mai repede la un medic ginecolog