| Nicoldaria21 a întrebat:

Salut.
Am făcut sex neprotejat azi de 3 ori la rând fără urinare după, dar nu mi-am dat drumul in ea.
Penetrarea nu a fost adânca dar mi-a curs lichid preejeculator.
Poate rămâne gravida?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, este posibil. Orice contact neprotejat poate duce la aceste riscuri.
Incercati sa va informati bine inainte sa faceti aceste lucruri, nu este de joaca big grin

| Furnicuta000 a răspuns:

Intotdeauna exista un risc, chiar si foarte mic.
Cat o sa mai risti pana o sa se intample ceva? Inteleg o data, dar de 3 ori intr-o zi...Toate intrebarile de pe TPU suna cam asa "am facut sex neprotejat, o sa raman gravida?". De ce faceti asta? Cat costa un prezervativ? Cu siguranta mai putin decat scutece pe 2 ani si alte lucruri din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O s-avem un nepoțel! happy