| And43iXFlorin a întrebat:

SALUT TPU!
Am o problema cu prietena mea.
A început acum 2 zile când s-a masturbat și i-a curs puțin sânge din vagin și ne-am gândit ca poate s-a zgâriat cu unghiile (din acelea cu gel).
Astăzi, s-a masturbat din nou fără unghii și iar i-a curs sânge din vagin. De precizat ca acum 2 luni am avut contact sexual neprotejat (4-5 secunde) fără ejaculare, fără ca înainte sa mai fi făcut ceva prin care putea iesi lichid preejaculator din penis, CE AR PUTEA AVEA DE II TOT CURGE SÂNGE? MULȚUMESC MULT DAU FUNDA!
MENȚIONEZ CA LA 2 SĂPTĂMÂNI DUPĂ CONTACTUL SEXUAL NEPROTEJAT A FĂCUT TEST DE SARCINA ȘI A IEȘIT NEGATIV ȘI MENSTRUAȚIA I-A VENIT CÂND TREBUIE, MULȚUMESC

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Zgârietură.

| doctorandus a răspuns:

Daca are probleme, sa mearga la medic.

| Emilian65 a răspuns:

Sa consulte de urgenta un medic ginecolog.

| Teo29 a răspuns:

1. Folositi prezervativul mereu pe viitor
2. Faceti pauza de la actul sexual de orice fel o perioada pana la avizul medicului ( si la ea pauza de la orice activitate sexuala) si sa mearga la doctor sa o examineze medical, la ginecolog ( preferabil femeie, cineva care este bun in domeniu, la privat)

| 09Ioana09 a răspuns:

Daca cumva e la început e normal, daca nu, e posibil sa se fi zgariat