| Roberrt21 a întrebat:

Salut, am facut sex neprotejat cu prietena mea dupa ce acum 3, 4 ore am ejaculat dupa o masturbare (nu tin minte sa fi urinat sau spalat dupa chiar nu mai stiu) asta s-a intamplat cu 7 zile inainte de a ii veni ciclul, il are dereglat dar cam 2-3 zile cam asa aproape tot timpul ii venea mai repede, aproape. Iar acum suntem cu o zi inainte de a ii veni ciclul cum a fost si in luna precedenta pe data de 14 si inca nu i-a venit. E posibil sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea de a exista o sarcina formata si instalata in uter, in situatia descrisa este de la extrem de mica la imposibila. In mod sigur zilele urmatoare va porni si memnstruatia. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Asteptati poate ii vine ciclul.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu are un ciclu regulat atunci e normal să nu îi vină la data la care se așteaptă de obicei.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De ce neprotejat?!
Nici atata respect nu merita?!
Daca o sa aiba probeleme si dupa aia afla toata lumea ce lipsit de consideratie si respect esti, o sa iti placa?!