| Emilutz_9625 a întrebat:

Salut.Am fost impreuna cu o fata un an jumate, ne-am despartit acum 2 saptamani din cauza la aman2.ne-am tot certat si nu stiu ce, nici nu a vrut sa ma mai vada.in fine, pot sa fac ceva? avand in vedere ca e valentine's day... poate nu chiar sa ma impac cu ea dar sa inceapa sa ii placa de mine din nou? dau funda si vot.

2 răspunsuri:
| andree_5411 a răspuns:

Fa-i un cadou dragut.
Se va bucura.
Succes

| Pufics a răspuns:

O relatie de un an si jumatate nu se poate uita dintr-o data. Deci Poti incerca sa-i faci un cadou dragut si simbolic. Daca inca mai simte ceva pentru tine va impacati iar daca nu, inseamna ca nu te merita si incearca sa treci peste.