| Buubuuu a întrebat:

Bunnna s-a despartit de din cauza ca nu aveam timp de el ba ca sunt la antrenament ba ca o sa inceapa scoala si atunci nu o sa ne vedem deloc.
Eram de 2 saptamani impreuna si zicea ca tine la mine ma rog tot felul de chesti. Eu ma atasez repede de un baiat si credeam ca relatia asta poate dura mai mult.In fine nu stiu cum sa trec peste asta. Ma simt naspa...si nu am chef de nimica. De obicei ies pe afara si atuncia uit de el da cand iintru in casa brusc ma buhneste un plans din care nu ma pot opri...nu stiu ce sa fac.Help me! cum pot sa il uita?
app eu am 14 si el 16.

3 răspunsuri:
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Cum sa-l uiti...thinking Pai hmm:Timpu le rezolva pe toate.winking

| Buubuuu explică:

| Homye18 a răspuns:

Sfatul meu este sa gasesti taria sa treci peste. Faptul ca plangi si iti faci "sange rau" nu rezolva absolut nimic. Nu uita vorba aia "Lac sa fie ca broaste sunt destule". Bafta