| Emilutz_9625 a întrebat:

Salut.Am fost impreuna cu o fata un an jumate, ne-am despartit acum 2 saptamani din cauza la aman2.ne-am tot certat si nu stiu ce, nici nu a vrut sa ma mai vada.in fine, pot sa fac ceva? avand in vedere ca e valentine's day... poate nu chiar sa ma impac cu ea dar sa inceapa sa ii placa de mine din nou? dau vot si funda.

7 răspunsuri:
| PisicutzaMiky a răspuns:

Buna! Poti sa ii iei ceva frumos(flori sau ceva ce i-ar placea) si cand ii dai cadoul sa ii spui ca nu mai vrei sa mai fie certuri intre voi. Sau poti sa o inviti intr-un loc care i-ar placea. happy
Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am vazut intr-o postare mai veche precum acea fata se purta foarte urit cu tine,mamaia avea o vorba : eu unde scuip nu mai ling. Frate Emil, daca tu crezi ca nu mai exista fete in lumea asta te inseli amarnic, de ce nu cauti o fata cu care sa te intelegi si so intelegi sa va potriviti amindoi macar 90%?

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Buna! Pai ai putea sa incerci sa o recuceresti si sa ii faci des cadouri sau sa o suni des din chestii banalehappy

| Crisu a răspuns:

Buna! Ii poti lua niste trandafiri frumosi si ciocolata, un ursulet la care sa se uite si sa-si aminteasca de tine sau o perna cu poza cu voi doi, ca sa-si aminteasca de clipele frumoase si sa i se faca dor. Totusi chestia asta ai putea sa o faci in oricare alta zi, nu pentru ca e Ziua indragostitilor. Succes! happy

| DorelSudoru a răspuns:

Totul se bazeaza pe cadouri ahlaughing)laughingso fun...niste cuvinte frumoase ar meregelaughing

| EXtreM a răspuns:

Daca iti arata ca nu te iubeste si se atrage la alt baiat,las-o sa plece! nu o lasa sa steie linga tine doar din mila, nu vei avea acelasi raspuns cind ii vei spune cuvinte frumoase de dragoste sau mai stiu eu...o sa te uraska din ce in ce mai tare, daca va ramine cu tine pe cand il iubeste pe altcineva

| Pufics a răspuns:

O relatie de un an jumatate nu se poate uita asa usor, deci cred ca inca te place. Asa ca incearca sai iei ceva dragut si simbolic si vorbeste cu ea. Daca nu va reactiona in nici un fel atunci fata nu te merita. Succes big grin