| Chimilica a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor! Aseara am fost la club, acolo era si x. Cand am intrat era singur la masa, m`a chemat la el, mi-a spus sa-l pup pe obraz si mi-a spus sa iau loc. Ma intrebat ce fac, etc. Cand au aparut tovarasii lui am plecat la masa mea. Am inceput sa dansez cu un tovaras de al lui, si dupa ce am dansat am trecut pe langa el si mi-a spus : Ma inseli? La care eu i-am spus : Da. Mereu se uita la mine cand dansam, imi facea cu ochiul, zambea. Daca face toate astea de ce a spus ca nu ma place? Adica eu sunt foarte sigura ca a inteles gresit deoarece cand intrebi un om : Tu o placi pe x? El normal ca spune nu. Am dreptate? FUNDA MARE!

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Ai dreptate. Te place si el dar e prea orgolios sa recunoasca.

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ce prostie cu P! Te cheama la el sa-l pupi! E vreun seic? Un Golan!

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

In oarecare masura ti-ai dat singura raspunsul. Te place, dar poate este putin timid si incearca prin mijloace mai putin directe sa iti dea de inteles. Daca are intentii serioase, cu siguranta le va pastra pentru el si nu-si va impartasi sentimentele tuturor. In cazul in care si tu il placi, incearca sa-i dai putin curaj. Da raspuns privirilor lui si, din acest joc finut pe care el ti-l propune, straduieste-te sa realizezi un frumos dialog. Vei remarca faptul ca apropierea va fi mult mai usor de realizat. Este foarte posibil sa rezulte o iubire frumoasa, cu placute amintiri. Iti doresc sa ai parte de multa dragoste.

| unnimeni a răspuns:

Mda cam ai dreptate, lipseste curajul si frica de eventuala ta reactie...

| Just1dream a răspuns:

Da, se poate sa ai dreptate. faptul ca nu doreste sa isi impartasasca sentimentele cu toata lumea poate fi un semn bun, poate ca doar te place mult si nu doreste sa faca un pas gresit in relatia voastra, de aici si timiditatea lui. eu zic sa studiezi putin situatia inainte de a te arunca in bratele lui si sa fii convinsa de sentimentele lui pentru tine nu din ceea ce spun altii ci din modul in care se comporta el cu tine