| justifyme a întrebat:

crying crying am iubit si inca iubesc un baiat ...nu stiam cum sa-i spun asta si cred ca si el m-a iubit ca imi facea cu ochiul, imi zambea asa cuceritor si azi la scoala prietena mea l-a intrebat daca vrea sa fie cu ea si el a zis DA, dar inainte el m-a intrebat daca poate sa ma sarute pe obraz si a spus te rog te rog si l-am lasat apoi nu stiu cum dar mi-a scapat prin degete si acum ce sa fac sa-l cuceresc doar intr-o zi doua? repede! am nevoie TPU

Răspuns Câştigător
| Diaste a răspuns:

Sa iti spun ceva...acum 4 ani eram inebunita dupa un baiat, dar nu aveam curajul sa ii spun asta. Mi se intampla exact la fel, imi zambea, mai vorbea cu mine, dar intr-o zi s-a 'combinat' cu o prietena. Din cauza ca eram prea timida nu am reusit sa stau cu el desi am mai avut ocazia.Din fericire peste 2 ani in care eu inca am mai tinut la el am inceput o relatie si suntem si acum impreuna. Deci te sfatuiesc sa nu faci greseala mea si sa ii spui ce simti la momentul potrivit daca simti astawinking bafta!

6 răspunsuri:
| justifyme explică:

Dar nu am fost impreuna!

| justifyme explică:

Sunt prea timida si oricum vreau sa-i scriu un bilet in care o sa scriu daca o placi pe lavinia si vad daca da sau nu oare e bine la ce m-am gandit?

| justifyme explică:

Cum? dati-mi exemple ce sa fac sa-i arat?

| Diaste a răspuns:

Daca o sa intrebi asta el poate nu o sa isi dea seama ce vrei sa stii...intr-un mod subtil trebuie sa ii dai de inteles ca il placi dar nu trebuie sa pari nici disperata

| Millanteria a răspuns:

@Katlinn ai mare dreptate!

| Katlinn a răspuns:

Cred ca cel mai intelept ar fi sa vb cu el si daca tine cu adevarat la tine o sa va continuati relatia.