| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am nevoie de ajutor, ce trebuie sa fac ca fata sa uite de fostul ei iubit daca mai are sentimente fata de el? cum trebuie sa procedez ca ea sa fie cu mine si sa accepte propunerea de a se intilni cu mine? ca o iubesc ft mult, actiiuni? multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O poti iubi in continuare, dar nu o poti obliga pe ea sa te placa.

| dragos9234 a răspuns:

De fostul iubit va uita doar cu timpul, tu nu poti face nimic in privinta asta.

| LittleEndian a răspuns:

Parca am mai raspuns si ieri o data la intrebarea asta laughing

| Ady994 a răspuns:

POti doar sa ai rabdare... pana ce ea uita de fostul ei iubit.

| Oana04 a răspuns:

Pai...nu cam ai ce sa faci.Trebuie sa o lasi sa se sature de el. Daca l-a iubit mult poate o sa tina mult.Sau poate incearca sa o faci sa creada ca esti cel mai bun prieten al ei.Nu da semne ca o placi doar linistesti-o. Sper ca am fost de ajutor.

| laila6666 a răspuns:

Din pacate nu ai ce face, dar poti sa te imprietenesti cu ea si asa se va simtii mai bine cu tine.Totul tine de rabdare. Ea nu va uita prea curand de fostul iubit, dar va vedea ca exista oameni care o iubesc cu adevarat si tu trebuie sa ii arati asta. Nu te grabi pentru ca veti suferi amandoi si asa nu va veti putea bucura unul de altul.