| MariusS_5528 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor...(dar sunt mai multe de zis) cine vrea sa ma ajute sa imi dea mesaj privat cu id(in general fetele mai mari)

4 răspunsuri:
| Lovely a răspuns:

Ti-am dat mesaj cu idul.

| Foca a răspuns:

Salut.Mai bine ne scrii aici ce ai de spus, si asa putem sa ne dam toti cu parerea.
Succes.
Ciao

| Rebecca a răspuns:

Putem vorbi oricand.iti las id'ul. >big grin

| Mary_5158 a răspuns:

Scuze ca postez aici,(dar in alta parte nu pot)deci,parerea mea e ca te-ai grabit cu gelozia,(nici nu era cazul,astfel de scene se fac dupa o foarte luga perioada impreuna),cred ca iti dai seama.Ce pot sa-ti spun,o iesire din situatie eu vad ca ar fi sa demostrezi cumva ca o iubesti,arata.i ca tot timpul esti ocupat cu ea,vorbeste mult cu ea,dar nu-i cere scuze peste scuze,se va enerva,discutati despre lucruri certe,despre care sa va inveseliti si sa va fie bine,evita ceia ce vi s-a intamplat,dar iti mai spun ceva,daca zici ca e atit de suparata pe tine,nu-i cere sa va vedeti,nu insista,ea va refuza,mai intii vb cu ea prin tel,net,,arata-i ca esti ocupat doar cu ea,si ca nu ai pe altcineva, peste un timp se va convinge, si cind vei observa ca aerele sa-u limpezit(dar sa le lasi sa se limpezeasca BINE) ii poti cere sa va vedeti.nu-i cere scuze deodata cind o vei vedea,fii optimist, vesel(dar nu exagerat)la sfirsitul intilnirii, aduna-te si formuleaza frumos scuza la care ea se stepta.se va bucura. dupa asta te va placea mai mult(daca nu are un caracter f complicat), bafta si muuuuuulta iubire tie!
sper sa-ti fi fost de folos
p.s e doar o parerewinking