| MarryBlake a întrebat:

Am nevoie de ajutor...degraba e majoratul iubitului meu si nu stiu ce sa-i daruiesc si in genere sa-i dau ceva sau nu? La rindul lui la majoratul meu cu o luna in urma, nu mi-a daruit nimic, nici un buchet de flori.Il inteleg ca nu are bani insa nici eu nu am.el nu mi-a darut nimic niciodata, doar anul trecut la ziua mea un buchet mare cit mine) pe cand eu ii cadonam la fiecare sarbatoare cate ceva, ba termos sau fular sau lavalampa si multe chestii.Help

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ofera-i o noapte de sex va fi arhisuficient

| DrGoogle a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Apropo de gramatica ce e arhisuficient?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mare atentie la limba romana, esti varza. nu se spune cadonare, se spune "i-am dat cadou"

| Andersann a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Poate e din republica moldova.

| MarryBlake explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Https://dexonline.ro/definitie/arhisuficient
Am adresat aceasta intrebare nu pentru a-mi fi criticata gramatica. Daca nu ai un raspuns bun, mai bine taci.Sunteti foarte buni la criticare.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Andersann):

Cu siguranta. se citeste dialectul

| mihai69 a răspuns:

Dăruiește-i un copil!
De fapt, doar spune-i asta; în felul ăsta o să te convingi dacă te iubește cu adevărat sau doar se folosește de tine.

| MarryBlake explică (pentru mihai69):

De fapt întrebarea e sa-i daruiesc un cadou sau nu? nu vreau sa para ca ma tin de el.

| mihai69 a răspuns (pentru MarryBlake):

În locul tău i-aș da cel mult un sărut pe frunte, părintește.
Și sugestia de mai sus rămâne valabilă dacă vrei să vezi cât de mult ține la tine (eu cred că în secunda doi va fugi mâncând pământul, în loc să te îmbrățișeze și să plângă de fericire).

| MarryBlake explică (pentru mihai69):

Nu cred ca ar fugi. Suntem impreuna de 2 ani si prietenim de 10 + ca suntem ambii virgini.